Rezigiusz z pierwszą serią daily vlogów na kanale

Rezigiusz z pierwszą serią daily vlogów na kanale

W zeszłym tygodniu na kanale reZigiusza nastąpiły spore zmiany. YouTuber ogłosił, że nadszedł koniec pewnego etapu jeśli chodzi o jego podejście do życia i rozpoczął swoją pierwszą serię daily vlogów w takiej formule.


Remigiusz na wstępie filmu zapowiadającego serię przyznał, że zmiany są bardzo potrzebne między innymi po to, aby nie wpaść w monotonię i stale się rozwijać. Twórca powiedział, że zarówno on jak i widzowie potrzebują tej zmiany. Z tego powodu, twórca postanowił rozpocząć serię codziennych vlogów. Co ciekawe, jest to tak naprawdę pierwsza tego typu seria YouTubera, gdyż wcześniejsze próby codziennej publikacji przynajmniej jednego materiału, reZigiusz kończył po kilku dniach.Od wrzucenia ogłoszenia dotyczącego serii, Remek podzielił się już siedmioma kolejnymi filmami i wszystko wskazuje na to, że to dopiero początek czegoś nowego. Remigiusz w ramach ogłoszenia serii przyznał, że jego zmiana będzie procesem, który widzowie będą mogli na bieżąco śledzić na materiałach. Oznacza to, że same daily vlogi to nie wszystko, co szykuje dla nas twórca, a jego zmianę w sposobie podejścia do życia i tego efekty, będą mogli zobaczyć wszyscy.Po tygodniu publikacji codziennych materiałów od Reziego, śmiało możemy stwierdzić, że daily vlogi w jego wykonaniu to rzecz, na którą czekali widzowie YouTubera od dawien dawna. Twórca w ciekawy, a przy tym profesjonalny sposób, pokazuje swoje codzienne życie od strony zawodowej oraz prywatnej. Przy tym wszystkim, Remek porusza wiele ciekawych kwestii i swoich przemyśleń w ważnych sprawach. Takie podejście do materiałów przypadło do gustu widzom kanału. Wśród najbardziej lubianych komentarzy pod filmem znajdujemy m.in. takie opinie:
  • Remek, te daily vlogi są strasznie wciągające!

  • Te daily calkiem przyjemnie się ogląda, krótko dynamicznie i przyjemnie. Pozdrawiam!

  • Takiego reziego mi brakowało - zero dostosowywania się do trendów poprostu vlogi. Aż sie przypominają stare czasy. Kozacki montaż.

  • Daily vlogi w wykonaniu Remka to najlepsze co mnie spotkało po powrocie do regularnego oglądania jego kanału

  • Uwielbiam te vlogi! Mają w sobie niesamowity klimat, bije od nich takie "ciepło"! Montaż, przejścia i muzyka MISTRZOSTWO.


Jedno jest pewne, warto zapoznać się z opublikowanymi vlogami Rezigiusza oraz czekać na nachodzące produkcje!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.