ReZigiusz wysłał balon z kamerą w kosmos!

ReZigiusz wysłał balon z kamerą w kosmos!

Tytuł najnowszego filmu ReZigiusza to nie żaden żart! Twórca postanowił wysłać w kosmos balon ze swoją koszulką, a właścęiwie jej miniaturą. Jego naprawdę ciekawy pomysł został przedstawiony w bardzo interesujący sposób, a końcowy rezultat jest zdumiewający.


Wczorajszy materiał ReZigiusza jest jednym z najdroższych projektów realizowanych przez twórcę. Wysłanie swojej koszulki kosztowało YouTubera prawie tyle, ile kosztuje dobry samochód.

W materiale przedstawiony został proces przygotowań do lotu oraz sam lot nagrany z kamery przyczepionej do balonu. Do stratosfery została wysłana miniaturka słynnej koszulki ReZiego  - "Born to be a Gamer" w najnowszym wydaniu. Remek cały czas mógł śledzić pozycję swojej "paczki" i sprawdzać na jakiej wysokości aktualnie się znajduje. Film przepełniony jest nagraniami z lotu, a najbardziej interesującym momentem zdecydowanie jest chwila, w której miniaturka koszulki unosi się na tle Ziemi.


Pod koniec materiału YouTuber przedstawił widzom grę w klimacie opublikowanego filmu. Mowa o produkcji Ubisoftu -  "Starlink", której akcja rozgrywa się w kosmosie. Opakowanie z grą oraz mały statek kosmiczny znalazły się w wielkim pudle, do którego przyczepiony był balon.  Ten materiał jest jedyny w swoim rodzaju i na pewno warto go obejrzeć!

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.