Rezi z rodziną Gemińskich zaprasza na dzień dziecka w Tychach!

Rezi z rodziną Gemińskich zaprasza na dzień dziecka w Tychach!

Ostatnio ReZi wziął udział w challenge'u ze Stasiem z rodziny Gemińskich, w którym obaj panowie mierzyli się ze śląskimi łamaczami językowymi. ReZi jest dumny ze swojego śląskiego pochodzenia, co często przejawia się w sposobie, w jakim mówi do swoich widzów. Jak jednak poradził sobie w starciu z animowanym Stasiem, który śląskiej "gadki" używa na co dzień?
Wynik challenge'u ze Stasiem pozostał nierozstrzygnięty, dlatego 28 maja w Tychach pod galerią Gemini to Wy będziecie mogli zmierzyć się z ReZim w znajomości śląskich powiedzeń, zbić piątkę, zrobić sobie zdjęcie i porozmawiać z nim – po śląsku, po polsku, a nawet po angielsku, jeśli będziecie mieli ochotę.


Oprócz ReZiego na evencie organizowanym pod galerią Gemini z okazji dnia dziecka będą także inni goście: Rembol, Friz, Szumi, Loczek, Ewa Farna czy Rafał Sonik. Na miejscu będzie również darmowe wesołe miasteczko, różne konkursy z nagrodami, upominki, animacje dla dzieci czy darmowa wata. Event odbędzie się w dniach 27-28 maja w Tychach.avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.