Rezi z relacją z Pol'and'Rock Festival!

Rezi z relacją z Pol'and'Rock Festival!

Tegoroczna edycja Pol'and'Rock Festival okazała się wielkim sukcesem, o czym można przekonać się na kanale Reziego, który pokazał relację z najpiękniejszego festiwalu na świecie. 


ReZigiusz wraz z Człowiekiem Wargą, Izakiem oraz RedLipstickMonster pojawił się w Kostrzynie nad Odrą jako gość w strefie Play. Na miejscu zastali oni prawdziwą zimę w środku lata, dzięki czemu mieli okazję nieco schłodzić panującą tam atmosferę.


O tym, że Pol'and'Rock Festival był niesamowitą przygodą może stanowić sam początek filmu, na którym Rezigiusz wita swoich fanów zniszczonym głosem. Wygląda na to, że dał on z siebie wszystko, ale jak miał tego nie zrobić, gdy był zaproszony na Dużą Scenę festiwalu i spotkał się z tysiącami pozytywnie zakręconych ludzi?

Jak sam YouTuber stwierdził, była to niesamowita impreza z wielkim ładunkiem energii, który możemy choć trochę odczuć poprzez jego relację.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.