Rezi wystartował z przerażającym projektem!

Rezi wystartował z przerażającym projektem!

Już niedługo Halloween, a to znaczy, że zbliża się wysyp ciekawych kreacji oraz przerażających pomysłów. W tym roku jednym z najciekawszych może pochwalić się Rezi, którego ekipa przygotowała przerażające wyzwanie.


Projekt został zaplanowany i przeprowadzony przez ekipę Remka. Twórca nie miał pojęcia, co jego przyjaciele szykują. Wyzwanie, jakie musi pokonać ReZigiusz działa na zasadach escape roomu, czyli ciągu wyzwań, w którym jedno pozwala rozwiązać kolejne. Celem zabawy ma być dotarcie do określonego punktu lub zdobycie jakiegoś przedmiotu.

W przypadku gry, jaka została stworzona specjalnie dla Remka, jego zadaniem jest odnalezienie i uwolnienie przyjaciół. Akcja toczy się w opuszczonym forcie, który wypełnia całkowity mrok. Znajdują się tam również przedmioty, które musi zdobyć YouTuber i ekipa przebrana za przerażające postacie. Remkowi towarzyszy również dwójka operatorów, którzy uwieczniają całą grę. Przedmiotami, jakie twórca dostał na początku gry, były wyłącznie zapałki. Pierwszym jego zadaniem było odnalezienie klucza i otwarcie skrzyni, co nie sprawiło ReZigiuszowi większego problemu.


Dalsza część akcji była bardziej skomplikowana. Twórca musiał przeszukać kilka pokoi, z których jeden zawierał przedmiot niezbędny do dalszej gry. Remek musiał wymienić go za klucz umożliwiający wejście na piętro budynku. Tam spotkał między innymi Slendermana i udało mu się odnaleźć pierwszego z porwanych przyjaciół.

Kontynuacja zabawy nastąpi w kolejnych częściach filmu, a za 50 tysięcy łapek w górę na kanale Reziego pojawi się making-of całego projektu. W komentarzach pojawiło się kilka opinii, jakoby cały projekt miał być ustawiony. Do tego zarzutu ustosunkował się sam Remek, który potwierdził, że projekt był ustawiony, lecz wyłącznie przez jego ekipę. On sam o niczym nie wiedział do momentu rozpoczęcia gry. Oto cała jego wypowiedź:
Dla tych którzy piszą „ustawione” ? dzbany jedne, oczywiście że cała ekipa ustawiła to porwanie, miejsce i potwory takie jak Valak. Ale ja o niczym nie wiedziałem. Zostałem pozostawiony przed faktem dokonanym ✌? jak zobaczyłem kamery i dwóch operatorów (postacie neutralne) to jasne dla mnie było to że jest to akcja zorganizowana przez moją ekipę :D oczywiście, mógłbym powiedzieć "pierdziele nie robię" i skończyć zabawę... ale po co? :D W trakcie całej akcji stres i adrenalina na poziomie 100%, ale teraz sam z siebie bekę cisnę i cieszę się z akcji. Przed Wami jeszcze 2 levele, które musiałem pokonać... Gigantyczny szacun dla całej ekipy, a w szczególności Gromysza! ;) 50.000 łap w górę i poleci backstage obiecany przez Valaka XD

Wyzwanie Remka jest aktualnie jednym z najciekawszych filmów o tematyce halloween na polskim YouTube. Widzowie bardzo docenili pracę, jaką ekipa twórcy włożyła w przygotowanie i przeprowadzenie projektu. W komentarzach można znaleźć wiele słów podziwu wobec organizatorów akcji. Wielu z komentujących przyznaje, że na miejscu Reziego nie wytrzymałoby tam ze strachu. Na szczęście YouTuber podjął się wyzwania i pokonał strach. Czekamy na kolejne odcinki!

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl