Kompilacja wypadków Reziego na Enduro!

Kompilacja wypadków Reziego na Enduro!

Wielu z nas, na pewno marzyło kiedyś o własnej maszynie, dzięki której można wykonywać niesamowite tricki, podróżować wraz ze znajomymi, a nawet i zwiedzać świat.. Rezi jest osobą, która spełniła swoje marzenie o posiadaniu motoru. Wspólna jazda z przyjaciółmi sprawia mu ogromną frajdę, lecz nie można zapominać o tym, że obok pozytywnych wrażeń, trzeba liczyć się także z wypadkami. W dzisiejszym artykule dowiecie się o dość nieprzyjemnych sytuacjach, ponieważ Rezi ujawnił swoje bolesne wypadki motorowe!


Na kanale twórcy co jakiś czas pojawiają się materiały związane z ukochaną maszyną Remka, a dokładnie Enduro ktm exc-f 450. Zazwyczaj możemy obejrzeć w nich wyścigi między nim a jego zespołem, wspólne wjazdy na trudne do zdobycia tereny, a także zapierające dech w piersiach wyczyny, takie jak różnego rodzaju wyskoki, omijanie przeszkód i jazda na jednym kole.

Filmy nie pojawiają się zbyt często, za to, z każdego z nich wylewa się wielka pasja. Widać, że Rezigiusz czerpie ze swojego hobby wiele radości i każdy dzień spędzony z motorem jest dla niego niezapomnianym przeżyciem. W jego relacjach z Enduro, możemy zobaczyć głównie udane przejażdżki, ale nie zapominajmy, że nawet profesjonalistom zdarzają się bolesne wypadki. YouTuber nigdy nie krył, że i jemu takowe się przydarzają, a w swoich materiałach od czasu do czasu udostępnia nagrania z nieprzyjemnych sytuacji. Mimo tego, jeszcze nigdy nie mieliśmy okazji zobaczyć serii wypadków. Aż do dziś...
Wczoraj, jak i dzisiaj po południu, Rezigiusz poinformował wszystkich widzów na swoim Facebook'u, że przygotowuje film o jego wypadkach na motocyklu z ostatnich kilku miesięcy.
f1e5ade2403242b6b178faddb33ddff8
Słowa dotrzymał, bo dokładnie o godzinie 17:00 materiał ujrzał światło dzienne. Ten ponad 6 minutowy film zawiera maksymalnie dużo adrenaliny, która towarzyszyła twórcy przy wielu nieprzyjemnych wypadkach. Remek na samym wstępie dodał jednak, że wszystkie te sytuacje mogłyby skończyć się dla niego o wiele gorzej. Mógłby nawet wylądować w szpitalu. Na szczęście, jego ekipa, jak i On sam, zawsze są bardzo dobrze przygotowani do jazdy. Mają na sobie porządne ochraniacze i ubrania, dzięki którym wszelkie upadki i zderzenia nie są aż tak bolesne.

Jeśli jeszcze nie widzieliście filmu Rezigiusza, to serdecznie zapraszamy!


Co sądzicie o wypadkach Reziego? Mieliście podobne sytuacje? Jeśli tak, to czekamy na wasze historie w komentarzach!


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl