ReZi ponownie na Rajdzie Dakar z Rafałem Sonikiem!

ReZi ponownie na Rajdzie Dakar z Rafałem Sonikiem!

ReZigiusz jest znany ze swojego zamiłowania do enduro, o czym świadczą nie tylko jego koszulki Enduro Style czy filmy na kanale, na których popisuje się swoimi umiejętnościami. O tym, że ReZi kocha motoryzację świadczy przede wszystkim fakt, że po raz kolejny wybierze się na Rajd Dakar!


ReZigiusz nie boi się podejmować ryzyka. Nie chodzi jednak tylko o to, że wsiada na swoje enduro i mknie przez piaszczyste plaże, kamieniste pagórki i bajora. Po raz kolejny bowiem wybierze się on z Rafałem Sonikiem, by zobaczyć i zrelacjonować Rajd Dakar - najtrudniejszy wyścig świata. Więcej o wspólnym wyjeździe możecie dowiedzieć się z najnowszego filmu ReZiego:Rajd Dakar rozpoczyna się już jutro 6 stycznia. Potrwa 15 dni, podczas których uczestnicy przebędą 9 tysięcy kilometrów. Przejadą oni przez Peru, Boliwię i Argentynę. ReZigiusz będzie znajdował się tam w charakterze widza, a nie zawodnika, dzięki czemu już niedługo będziemy mogli cieszyć się vlogami z tego największego wyścigu świata. Zobaczcie, jak wyglądało to rok temu:Vlogi z tak egzotycznych miejsc i tego typu imprez na polskim YouTube to rzadkość. Jesteśmy niezmiernie ciekawi, co tym razem ReZigiusz pokaże nam w swoich materiałach. Trzymamy kciuki za naszego twórcę i naszych zawodników, bo czeka ich bardzo dużo pracy i wysiłku!

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.