Rezi parodiuje panujący na YouTube trend

Rezi parodiuje panujący na YouTube trend

ReZigiusz to twórca czwartego co do wielkości kanału na polskiej scenie YouTube. Zgromadził już ponad 3,2 miliona subskrybentów, którzy stale śledzą jego twórczość w internecie. W ostatnim czasie jego filmy związane są w dużej części ze sportem - materiały z okazji Mistrzostw Świata oraz jazda na enduro. W najnowszym filmie ReZi postanowił jednak zrobić coś zupełnie innego - sparodiować panujący na YouTube trend.


Ostatnio na YouTube zauważyć można pewien trend - filmy o tej tematyce nagrało już wielu YouTuberów. Chodzi oczywiście o  wypełnianie basenu żelowymi kulkami. YouTuberzy prześcigają się w liczbie użytych kuleczek, więc widzieć mogliśmy wersje, gdzie wykorzystano ich 20 tysięcy, 200 tysięcy, milion, 7 milionów, a nawet 10 milionów! W najnowszym filmie na kanale ReZigiusza twórca wraz z Dezym do swojego małego basenu wrzucił tych kulek tylko 10. Dodatkowo panowie w prześmiewczy sposób ukazali wszystkie zachowania twórców tego typu filmów i emocje, jakie towarzyszą wszystkim czynnościom.

Wspomniany film możecie obejrzeć tutaj:

Parodia została odebrana bardzo pozytywnie. Opinie widzów pod filmem pokazują, że bardzo podoba im się taki pomysł. Z komentarza ReZigiusza pod jego własnym filmem dowiedzieć się można, iż film powstał wyłącznie w celach humorystycznych. Twórca twierdzi, że zna się z autorami tworzącymi filmy, które parodiował i wiedzą oni doskonale, że nie jest to atak z jego strony, a jedynie zabawne przedstawienie sytuacji. ReZi prosi również, by do filmu podejść z dystansem. Taki film doskonale pokazuje, jak proste pomysły można przekuć na tematykę filmów, które oglądać będą miliony ludzi. Bardzo możliwe, że nie jest to ostatnia tego typu parodia w wykonaniu Dezego i ReZigiusza. Mamy nadzieję, że jeżeli pojawi się nowy trend, zobaczymy kolejną doskonałą parodię.

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl