Rezi i Friz grają o to, kto zostanie sprankowany podczas MeetUp 2018 Kraków

Rezi i Friz grają o to, kto zostanie sprankowany podczas MeetUp 2018 Kraków

Wakacje już się kończą, ale może to i dobrze, bo według internetowego porzekadła człowiek za bardzo się rozleniwia, gdy trwają zbyt długo. Dodatkowo pierwszy dzień września oznacza MeetUp w Krakowie, na którym jeden z Ambasadorów będzie mógł sprankować drugiego na scenie. 


Rezigiusz i Friz wraz z Izakiem są Ambasadorami tegorocznego MeetUpu w Krakowie. Dwójka młodszych YouTuberów wzięła udział w Quiz House Challenge od twórców Matura To Bzdura, którego zwycięzca będzie mógł skompromitować swojego przeciwnika na głównej scenie imprezy.Po kilku zaciętych rozgrywkach w różne kategorie, w tym YouTube czy Fortnite, zwycięzcą okazał się Friz. Jesteśmy bardzo ciekawi, w jaki sposób spróbuje on "dokuczyć" swojemu koledze.

Warto zaznaczyć, że podczas MeetUp 2018 Kraków widzowie będą mogli zmierzyć się ze sobą poprzez aplikację Quiz House i pochwalić się swoją wiedzą. W końcu jeśli mamy czymś błyszczeć przed innymi, to najlepiej wiedzą!

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.