Rezigiusz wyjaśnia powód zniknięcia Martyny z jego kanału

Rezigiusz wyjaśnia powód zniknięcia Martyny z jego kanału

ReZigiusz jest jednym z najpopularniejszych polskich YouTuberów. Śledzi go ponad 3,3 miliona fanów w przeróżnym wieku. Od starszych widzów, którzy jeszcze pamiętają jego początki, po tych nowych. Trudno zatem byłoby, aby nie zauważyli oni zniknięcia z kanału ReZiego jednej ważnej osoby. YouTuber po ponad roku postanowił oficjalnie wypowiedzieć się na ten temat.


Jak stwierdził Remek, jedno z najczęstszych pytań na jego kanale to właśnie to, o zniknięcie z jego kanału Martyny. Widzowie, którzy dłużej śledzą ReZiego, zapewne pamiętają, że była ona jego dziewczyną i występowali wspólnie w wielu materiałach. Od ponad roku Martyna nie pojawia się już w filmach Remka. Ilość zapytań, co się między nimi się stało i dlaczego YouTuber nie zaprasza jej do swoich materiałów, była tak duża, że jak stwierdził w najnowszym filmie ReZi, mocno go to irytowało. Twórca postanowił zatem nagrać materiał, który rozwiewa wszystkie wątpliwości w tej sprawie.

ReZigiusz bardzo spokojnie wyjaśnił, że niestety jak to w życiu bywa, rozstali się. Właśnie dlatego Martyna nie pojawia się na jego filmach i już nigdy się nie pojawi. Zaznaczył, że nie chce wchodzić w szczegóły tego zajścia i tego, dlaczego podjęli taką decyzję. Jak sam twierdzi, ma świadomość, że pozwolił widzom na wejście do jego życia prywatnego, ale nie chce, by ktokolwiek przesadzał z wyciąganiem od niego tak bardzo prywatnych informacji, jak przyczyna rozstania. Przyznał, że może niepotrzebnie tak długo czekał z oficjalną odpowiedzią na ten temat i teraz trochę tego żałuje.Materiał powstał już miesiąc temu, a jego publikacja miała nastąpić w dniu, kiedy film o podobnej tematyce nagrał Friz. Tak się jednak nie stało, a ReZi postanowił nagrać swoją wypowiedź ponownie. W swoim krótkim vlogu, YouTuber poruszył również temat filmu Martyny, która wspomniała o tym fakcie. Jak twierdzi, jej podejście do sprawy było zbyt ogólne, a on w swoim filmie chce powiedzieć trochę więcej, by uniknąć kolejnej fali pytań. Remek przyznaje, że stworzył ten film jako swego rodzaju klamrę, która ostatecznie zamknie tamten rozdział jego życia.

Film został bardzo dobrze przyjęty przez widzów, o czym świadczy ilość łapek w górę - aktualnie jest to ponad 50 tysięcy kciuków w górę i mniej niż 500 łapek w dół. W sekcji komentarzy można znaleźć wiele ciepłych słów pocieszenia w kierunku YouTubera oraz podziękowań za bardzo spokojne i wyczerpujące wyjaśnienie tematu. Nie obyło się również bez komentarzy, w których użytkownicy zarzucają Remkowi, że zbyt długo czekał z wyjaśnieniem sprawy, przez co większość osób snuła własne teorie i powstało na ten temat wiele plotek. Niemniej jednak, zdecydowana większość opinii, to ta pełna zrozumienia dla twórcy.

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl