Ogłoszono rewanż finału ELEAGUE Major 2017 z Virtus.pro!

Ogłoszono rewanż finału ELEAGUE Major 2017 z Virtus.pro!

Na taką szansę czekali wszyscy fani polskiej formacji Virtus.pro! Dzisiaj ELEAGUE poinformowało o rewanżu meczu finałowego turnieju ELEAGUE Major, w którym po raz kolejny zobaczymy Virtusów i Astralis. Dla Polaków będzie to idealna okazja do pokazania, że nadal są jedną z najlepszych drużyn świata. Nagroda za zwycięstwo w meczu również robi wrażenie, więc jest o co walczyć. 
Turniej ELEAGUE Major 2017 odbył się pod koniec stycznia w Atlancie. Po przegranym finale Virtusi wrócili do domu z drugim miejscem i nagrodą w  wysokości 150 tysięcy dolarów. Wszystkie ich spotkania były bardzo emocjonujące i udane. Czy tym razem uda im się zagrać jeszcze lepiej?

Podczas Majora "Złota Piątka" nie miała sobie równych w fazie grupowej. Później zawodnicy pokonali w ćwierćfinałach North i zwyciężyli w półfinałch po ciężkim meczu z SK Gaming. W walce o 500 tysięcy dolarów jedynym przeciwnikiem byli Duńczycy. Tylko oni byli w stanie zatrzymać Polaków i niestety udało im się to.Miesiąc później podczas turnieju DreamHack Masters 2017 Virtus.pro pokonało wszystkich przeciwników - w tym również Astralis. Nie było to jednak wystarczające wynagrodzenie. Teraz Virtusi mają szansę udowodnić, że dadzą radę ponownie wygrać z duńskimi zawodnikami. Już 16 czerwca na kanale ELEAGUE na Twitchu będziemy mogli przeżyć ponownie spotkanie obydwu drużyn i sprawdzić, jak wygląda obecna forma naszej ekipy. Jest o co walczyć, ponieważ wygrany team zdobędzie aż 250 tysięcy dolarów! Trzymamy kciuki za Virtus.pro!

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.