Restauracja publikuje dowody na oszustwo Kamerzysty

Restauracja publikuje dowody na oszustwo Kamerzysty

W ostatnim czasie sporo słyszy się o sytuacjach stawiających w złym świetle Kamerzystę. Wczoraj za sprawą facebookowego postu Restauracji Fenicja mogliśmy dowiedzieć się o kolejnym nieprzyjemnym zdarzeniu z udziałem YouTubera.


16 października na kanale Kamuś opublikowano film o tytule "PRZEŻYLIŚMY NAJGORSZY DZIEŃ ŻYCIA". Jego pierwsze minuty skupiły się na wizycie Kamerzysty i jego współtowarzyszy w Restauracji Fenicja, która otrzymała od nich surowe opinie nie tylko ze względu na smak potraw, ale też wygląd, czas oczekiwania czy tak karygodny błąd jakim były włosy w potrawie. Zachowanie tej grupy osób odbiegało od norm kultury, jednak można było usprawiedliwić je jako zirytowanie poziomem lokalu.Prawie dwa miesiące później sprawa została poruszona na facebookowej stronie Restauracji Fenicja. Lokal opublikował kompromitujące nagranie z monitoringu, które bez wątpienia jest dowodem na kłamstwa Kamerzysty i jego przyjaciół. Na filmie widać podkładane specjalnie włosy, a także czas przyjmowania i podawania zamówienia.To już kolejna afera wokół Kamerzysty w ostatnim czasie. Brakuje nam słów aby opisać zachowanie YouTubera, bo czerpanie na cudzej krzywdzie to coś, czego chyba nikt nie pochwala. Czy twórca straci teraz jakąś część swoich widzów? A może następny skandal tylko podbije wyświetlenia?

Angelika Kaluga

Studentka Uniwersytetu Wrocławskiego, która uwielbia życie w Internecie i tak samo uwielbia o nim pisać. Po godzinach początkująca wokalistka.