Reprezentacja Polski w piłce nożnej ogląda Lorda Kruszwila!

Reprezentacja Polski w piłce nożnej ogląda Lorda Kruszwila!

Popularność Lorda Kruszwila rośnie z każdym dniem, a jego działalność jest komentowana przez coraz większe grono użytkowników. Okazuje się, że na jego materiały trafiła również polska kadra U-21!
Niedawno na łamach naszego portalu analizowaliśmy pierwszy miesiąc Marka na YouTube pod kątem statystyk i ogólnego wzrostu zainteresowania wśród ogółu odbiorców. Artykuł ten znajdziecie tutaj. Wszystko wskazuje na to, że popularność tego twórcy nie maleje, czego dowodem może być materiał opublikowany na kanale Łączy nas piłka, gdzie to reprezentacja Polski U-21 w piłce nożnej ogląda właśnie jeden z filmów Lorda Kruszwila i na bieżąco go komentuje.Kruszwil w swoim najnowszym materiale oczywiście wspomniał o powyższym klipie odpowiadając na pytanie jednego z widzów odnoszące się do prośby piłkarzy o wysłanie koszulki z autografem. Twórca jest gotowy na podarowanie odzieży - ktoś z reprezentacji ma po prostu się z nim skontaktować i napisać jaki chce kolor oraz rozmiar koszulek.Jesteśmy ciekawi, czy kadra odezwie się do Lorda Kruszwila, a jeśli tak, to czy wspomni o tym w jakikolwiek sposób w którymś z kolejnych filmów lub za pośrednictwem innego medium.

 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.