Remixy i przeróbki filmów YouTuberów - przedstawienie kanałów.

Remixy i przeróbki filmów YouTuberów - przedstawienie kanałów.

Wielu widzów interesuje temat wybicia się na YouTube. Pytają o to swoich ulubieńców, którzy odpowiadają na to pytanie w filmach z serii Q&A, czy na panelach, w trakcie wszelakich eventów. Odpowiedzi są różne. Jednak niemal zawsze mówi się o tym, że najważniejsza jest pasja i żeby lubić to co się robi. Ważne jest też to żeby wziąć sprawy w swoje ręce i ruszyć do pracy, bo efekty nie pojawią się same i mimo początkowych niepowodzeń zacisnąć zęby i przeć do przodu nie zważając na ogień krytyki skierowany w Waszą stronę.

Dzisiejszy artykuł powie o ludziach, którzy znaleźli swój własny sposób na YouTube'ową karierę. Osobach, które połączyły pasję montażu, miłość do muzyki i fascynację YouTube'm, by osiągnąć sukces.


Pierwszą z nich jest zapewne znany doskonale większości z was Yachu. Dla niektórych legenda polskich remixów. Mimo tego, że od jakiegoś już czasu nie tworzy nowych produkcji, w swojej twórczości, do tej pory najczęściej wykorzystywał fragmenty filmów twórców i podkładał do nich muzykę, tworząc w ten sposób wyjątkowe materiały. Jego najlepsze dzieła mają nawet około miliona wyświetleń. W jego remiksach pojawiają się między innymi członkowie ekipy Rich Zone, ale można znaleźć tam również kilku innych YouTuberów (głównie w starszych produkcjach). Dla Isamu stworzył cztery przeróbki, które przekroczyły milion wyświetleń! Jakby tego było mało, jest on również twórcą pierwszego z trzech filmów jubileuszowych z okazji miliona widzów, na kanale Patryka "Roja" Rojewskiego. Film ten został stworzony we współpracy ogromnej ilości youtubowych twórców, możecie go zobaczyć tutaj:


Następnym kanałem w naszym zestawieniu jest YMPRESSIV & TREAX. Podobnie jak u Yacha ich utwory dotyczą głównie YouTuberów, także skupiając się w głównej mierze na członkach Rich Zone. Przeróbka z Isamu została wyświetlona prawie 5 milionów razy i jest najchętniej oglądanym filmem na jego kanale! Oto i ona:


Grzechem byłoby nie umieszczenie w tym artykule Urhary, który po za własną YouTubową działalnością, tworzy również funny moments, które co czwartek pojawiają się na kanale Światy uRoJoNe. Jego ostatni montaż dotyczący FALLOUTA3 możecie zobaczyć tutaj: 

Kolejną osobą, o której niewątpliwie warto wspomnieć jest Unboxall. Jak sama nazwa wskazuje prowadzi on kanał dotyczący unboxingów. Jednak jego przeróbka znajdująca się na kanale Gimpera pokazuje, że unboxingi i recenzje, nie są jego jedynym talentem:Również montaże Rajvane'a na kanale Gimpera cieszą się sporą popularnością. Jest on twórcą funny moments, które co jakiś czas pojawiają się na kanale Tomka. Oto ostatni z nich:Ostatnim kanałem, który dziś przedstawimy jest XVo1R. Już od kilku lat jest on autorem sporej ilości remixów na polskim YouTube. Nieco ponad tydzień temu wrzucił HIT - remix BombsiteA, który podbił Hajsowników Gimpera i pojawił się na kanale Gimpera - zarówno w Overwatch'u Hajsów jak i w osobnym filmie.Oto wymienione kanały:


Yachostry - https://www.youtube.com/channel/UCP2EsnkOPsab4qiodHJmmSA


Ympressiv & Treax - https://www.youtube.com/watch?v=wyEW1XHl-bM


Urhara - https://www.youtube.com/channel/UCLi7mpilaxYgja1u_pu8wQw


Unboxall - https://www.youtube.com/user/TheUnboxall


Rajvane - https://www.youtube.com/user/Rajvane2


XVo1R - https://www.youtube.com/user/XVo1R


Osoby, które wymieniliśmy, to tylko kilku twórców, tworzących remixy. Jest ich o wiele, wiele więcej. Uważacie, że ktoś jeszcze powinien się znaleźć w tym zestawieniu? A może sam jesteś takim twórcą? Zapraszamy do podzielenia się swoją twórczością w komentarzach!Oskar Wadowski