REMBOL z mocnym filmem o Karolku

REMBOL z mocnym filmem o Karolku

Spora część nieprzyjemnych sytuacji pomiędzy różnymi YouTuberami wychodzi na światło dzienne w postaci filmu nagranego przez jednego z nich. Tak też się stało dziś, kiedy to REMBOL nagrał film, w którym zdradza kilka faktów o Karolku.


Rembol jest YouTuberem subskrybowanym przez ponad 600 tysięcy osób i słynie z materiałów o charakterze rozrywkowym, z serią "Zagubiony w Internecie" na czele. To właśnie dzięki niej jego kanał wzbił się na szczyty popularności, a część jego materiałów została obejrzana ponad milion razy. Podobną serię swego czasu rozpoczął inny znany YouTuber, którego subskrybuje na ten moment ponad 1 milion 700 tysięcy osób - Karolek. Obie serie były prowadzone przez wiele miesięcy równoległe, co obaj twórcy zaznaczali na swoich materiałach, wzajemnie się promując. Miało to miejsce jeszcze w 2015 roku. Od tego czasu wiele się zmieniło, lecz serie z mniejszym bądź większym odstępem czasu były poszerzane o kolejne materiały. Po czasie okazało się jednak, że jedna z nich znacząco przypomina drugą. Teraz cierpliwość Rembola się skończyła, więc YouTuber postanowił nagrać materiał opisujący całą historię.

W nim przedstawił jak od samego początku wszystko wyglądało. Zaczął od tego, jak Karolek w 2015 roku skontaktował się z nim w celu nawiązania współpracy, a skończył na podobieństwach ostatnich publikacji twórcy do jego materiałów. Cały film Rembol przedstawił na podstawie screenów i nieprzyjemnych sytuacji, które miały miejsce w ostatnim czasie. YouTuber wyraził także swoje niezadowolenie z powodu tego, że większy twórca czerpie korzyści z jego pomysłów, kopiując niektóre rzeczy jeden do jednego, zamiast robić tego na swój sposób. Zobaczcie jego materiał sami:Nam nie pozostało nic więcej niż czekać na to, jak cała sprawa dalej się potoczy. Czy Karolek ustosunkuje się do słów Rembola i przedstawi sprawę ze swojej strony? Tego dowiemy się najprawdopodobniej w ciągu najbliższych dni, a o wszystkim przeczytacie na naszej stronie.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.