Remake Króla Szamanów otrzymał nowy zwiastun

Remake Króla Szamanów otrzymał nowy zwiastun

Już ponad pół roku temu dowiedzieliśmy się o niespodziewanym powrocie kultowego anime. Oryginalna ekranizacja mangi autorstwa Hiroyukiego Takei zawitała do nas niecałe 20 lat temu. Teraz już niemal pewne, że nowy Król Szamanów trafi na ekrany w przyszłym roku.


Postacie takie jak Yoh AsakuraAmidamaru, czy Morty powrócą w formie odświeżonej wersji Króla Szamanów w kwietniu 2021 roku. Shaman King był w Polsce bardzo popularną serią anime i do teraz trzyma przy sobie rzeszę fanów. Produkcja pojawiła się właśnie na nowym zwiastunie i plakacie.


Warto przy okazji poruszyć wątek fabularny Króla Szamanów. Anime, jakie znamy z czasów dzieciństwa, odbiegało niektórymi wątkami od mangowego pierwowzoru. Zapowiadany remake serii ma zostać oparty w całości na mandze, którego autorem jest Hiroyuki Takei.

To prawdopodobnie oznacza, że odświeżone przygody szamanów zostaną z nami dłużej niż poprzednia seria, która w całości otrzymała tylko 64 odcinki. Czy zobaczymy wydarzenia ze wszystkich 35 tomów mangi? Brzmi fantastycznie.

Pierwsza zapowiedź:Najnowszy zwiastun:


Dawid Ignasiak

Student dziennikarstwa na UMK w Toruniu. Pasjonat nowoczesnych mediów, psychologii oraz sztuki iluzji.