Relacja z 37. edycji Paintballa z Rojem i Człowiekiem Wargą!

Relacja z 37. edycji Paintballa z Rojem i Człowiekiem Wargą!

W ubiegły weekend miejsce miała nie tylko największa polska impreza społeczności YouTube - MeetUp 2019 Kraków. W Rysiach pod Warszawą odbyła się bowiem 37. edycja sportowej inicjatywy integracyjnej Paintball z Rojem. Tak jak zapowiadano na długo przed wydarzeniem, nie zabrakło licznych atrakcji i gości specjalnych.

Na początku warto zwrócić uwagę na fakt, iż wszystkie miejsca na sobotę i prawie wszystkie na niedziele zostały wyprzedane na kilka dni przed wydarzeniem. Imprezę odwiedziło wiele nowych osób, ale nie zabrakło także znajomych twarzy, które przyjechały z najdalszych zakątków Polski. Z racji tak licznej grupy, organizatorzy musieli podzielić uczestników na kilka pomniejszych grup, które następnie zostały skierowane na odpowiednie pola.Wspomnieliśmy wcześniej o gościach specjalnych. Rangers Warsaw, mistrzowie Polski i wicemistrzowie Europy w speedballu, na początku dnia zaopiekowali się częścią zawodników. Początkowo przeszkolili uczestników, by następnie ci mogli zmierzyć się w szybkiej i dynamicznej rozgrywce. Pozostali uczestnicy przeszli standardową odprawę i zostali skierowani na zdecydowanie większe boisko. To okazało się na tyle duże, że po kilku pierwszych rozgrywkach musiało zostać zmniejszone. Na szczęście gracze szybko odnaleźli się (i to dosłownie) na nieco zmienionym terenie i nawet bardzo wysokie temperatury nie zniechęcały ich do gry. Dodatkowo do gry zagrzewali ich jak zawsze niezawodni The Shielders, którzy dbali o odpowiednią atmosferę także między rozgrywkami.
Jedną z zapowiadanych wcześniej atrakcji był też konkurs cosplay z gry Borderlands. Poniżej zobaczycie jedną z najciekawszych prac.Paintball z Rojem to nie tylko ciągłe bitwy na kulki z kolorową farbą. W przerwie od nich, na graczy czekało też wiele innych zajęć. Nieodłącznym elementem jak zawsze jest możliwość porozmawiania czy zrobienia zdjęcia z Rojem, a tym razem także i Człowiekiem Wargą. Panowie wraz uczestnikami nagrali również czołówkę pod relację z PZRa, a także kilka wstawek pod najnowszy zdupping, który zostanie opublikowany w najbliższym czasie. Nie zabrakło też bitwy dwóch armii.Osoby, które z różnych przyczyn nie mogły spotkać się z Rojsonem w ubiegły weekend, dostaną kolejną okazję już niedługo. Dokładnie 5. października koło Lublińca odbędzie się Taktyczne Leżakowanie organizowane przez Buraka, na którym pojawi się także Patryk. Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie na oficjalnym wydarzeniu na facebooku, do którego link znajdziecie TUTAJ.

Agniecha Szyda

W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi, interesuję się podróżowaniem i sportem, zwłaszcza siatkówką.