Nowy rekord YouTube pobity! Po publikacji tego klipu serwis został przeciążony

Nowy rekord YouTube pobity! Po publikacji tego klipu serwis został przeciążony

Fani Ariany Grande nie mają sobie równych. Teledysk piosenkarki do piosenki "thank u, next" został właśnie oficjalnie najczęściej wyświetlanym wideo w 24 godziny w historii YouTube, pokonując wszystkie inne kipy opublikowane w serwisie. Zainteresowanie nagraniem przerosło oczekiwania nawet samego portalu, kiedy po premierze pojawiły się niespodziewane problemy techniczne. 


Od publikacji teledysku minęło ponad 35 godzin, a klip na ten moment zdobył prawie 72 miliony wyświetleń, około 5 milionów łapek w górę oraz pierwsze miejsce na karcie "Na Czasie". Takie statystyki zagwarantowały nagraniu Ariany zdobycie tytułu najczęściej wyświetlanego materiału w ciągu 24 godzin od publikacji w serwisie YouTube!


To jednak nie koniec sukcesów! Magazyn Forbes poinformował, że w momencie premiery kipu, na żywo oglądało go ponad 800 tysięcy widzów, którzy napisali w tym czasie około 500 tysięcy komentarzy. Żaden inny klip nie sprawił takiego zainteresowania, co było szokiem także dla samego serwisu YouTube. Portal miał problem z sekcją komentarzy, która przez nadmierne komentowanie przestała nawet na chwilę działać, a wszystkie dodane wpisy pojawiały się pod teledyskiem z opóźnieniem. Pobicie rekordu ustanowionego przez Grande może być naprawdę ciężkim zadaniem! 

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.