Rekordowy debiut muzyczny w historii YouTube!

Rekordowy debiut muzyczny w historii YouTube!

Podobno jeśli jest się w czymś naprawdę dobrym, to najprawdopodobniej jest jeszcze na świecie wielu Azjatów, którzy są jeszcze lepsi. Dlatego nikogo chyba nie dziwi, że to właśnie do nich należy nowy rekord największego debiutu w historii YouTube?


Milion wyświetleń w 24 godziny? Świetny wynik! Oczywiście jak na Polskie warunki, bo siedmioosobowy boysband BTS z Korei Południowej zdołał osiągnąć 45 milionów wyświetleń w 24 godziny od publikacji klipu "Idol" na YouTube.

To osiągnięcie zauważył i potwierdził sam YouTube na oficjalnym koncie na Twitterze:Rekordowy klip zbliża się już do granicy 100 milionów wyświetleń, która z pewnością zostanie bardzo szybko przekroczona. Między innymi dlatego, że przyczynicie się do tego także Wy, kiedy już z ciekawości włączycie poniższy teledysk i jedynymi słowami, które będziecie rozumieli będą "OHOHOHOHO":


avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.