Sitr0x z nieoficjalnym rekordem świata w kręceniu Fidget Spinnerem!

Sitr0x z nieoficjalnym rekordem świata w kręceniu Fidget Spinnerem!

Moda na Fidget Spinnery trwa w najlepsze. Ludzie ciągle wpadają na nowe pomysły z nimi związane - od tricków po tworzenie własnych zabawek. Twórcy YouTube na całym świecie biją rekordy w ich kręceniu. Najnowszy został ustanowiony przez Sitr0xa - polskiego YouTubera!
Dotychczasowy rekord Polski w kręceniu Fidget Spinnerem bez przerwy wynosił 21 godzin. Rekord świata (przynajmniej z tych przedstawianych na YouTube) to ok. 24 godziny i kilka minut. Po godzinie 19:15, pobił go wcześniej wspomniany Sit0x. Jego transmisje live oglądały tysiące osób. Przez cały stream przewinęło się ok. pół miliona osób! Jego spinner kręcił się praktycznie przez cały czas trwania "lajwa" - z wyjątkiem dwóch sekundowych przerw. Tak czy inaczej myślimy, że jego rekord może zostać jak najbardziej uznany!

Po ponad 24 godzinach transmisji, YouTuber postanowił ją zakończyć dziękując wszystkim widzom za oglądanie. Część streama obejrzycie poniżej:


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.