Padł rekord polubień na Instagramie... w niecałe 10 godzin!

Padł rekord polubień na Instagramie... w niecałe 10 godzin!

Polubienia w internecie wyznaczają trendy i są swego rodzaju wskaźnikiem popularności danego posta, filmu czy zdjęcia. Dokładnie wczoraj wieczorem padł rekord polubień na Instagramie! I to wszystko w niecałe 10 godzin!


Chodzi dokładnie o zdjęcie Beyonce. Amerykańska piosenkarka pozuje na nim w bliźniaczej ciąży, o czym poinformowała po raz pierwszy świat 1 lutego. Ta informacja w kilka godzin obiegła światowe media i cały internet. Zdjęcie piosenkarki osiągnęło ponad 9,2 miliona "serduszek" i pobiło tym samym rekord Seleny Gomez, której post miał 6,3 miliona polubień.

Oto rekordowe zdjęcie Beyonce:
Sama piosenkarka w opisie napisała tak:
Chcemy podzielić się naszą miłością i szczęściem. Tym razem zostaliśmy pobłogosławieni podwójnie. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni, że nasza rodzina powiększy się o dwójkę i dziękujemy wam za wszystkie dobre życzenia.

Gdybyśmy polubienia przełożyli na YouTube, jej post zająłby 4 miejsce na liście najchętniej "lajkowanych" filmów. Piosenkarka znalazłaby się kolejno za utworami: See You Again od Wiza Khalify, Gangnam Style od PSY oraz Hello od Adele. Dla porównania, najchętniej odtwarzany utwór Beyonce na YouTube - Single Ladies ma nieco ponad 1 300 000 łapek w górę.

Oto rekordowy film pod względem polubień na YouTube. Jak myślicie, zdjęcie Beyonce ma szanse dorównać temu internetowemu rekordowi?


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.