Padł rekord polubień na Instagramie... w niecałe 10 godzin!

Padł rekord polubień na Instagramie... w niecałe 10 godzin!

Polubienia w internecie wyznaczają trendy i są swego rodzaju wskaźnikiem popularności danego posta, filmu czy zdjęcia. Dokładnie wczoraj wieczorem padł rekord polubień na Instagramie! I to wszystko w niecałe 10 godzin!


Chodzi dokładnie o zdjęcie Beyonce. Amerykańska piosenkarka pozuje na nim w bliźniaczej ciąży, o czym poinformowała po raz pierwszy świat 1 lutego. Ta informacja w kilka godzin obiegła światowe media i cały internet. Zdjęcie piosenkarki osiągnęło ponad 9,2 miliona "serduszek" i pobiło tym samym rekord Seleny Gomez, której post miał 6,3 miliona polubień.

Oto rekordowe zdjęcie Beyonce:
Sama piosenkarka w opisie napisała tak:
Chcemy podzielić się naszą miłością i szczęściem. Tym razem zostaliśmy pobłogosławieni podwójnie. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni, że nasza rodzina powiększy się o dwójkę i dziękujemy wam za wszystkie dobre życzenia.

Gdybyśmy polubienia przełożyli na YouTube, jej post zająłby 4 miejsce na liście najchętniej "lajkowanych" filmów. Piosenkarka znalazłaby się kolejno za utworami: See You Again od Wiza Khalify, Gangnam Style od PSY oraz Hello od Adele. Dla porównania, najchętniej odtwarzany utwór Beyonce na YouTube - Single Ladies ma nieco ponad 1 300 000 łapek w górę.

Oto rekordowy film pod względem polubień na YouTube. Jak myślicie, zdjęcie Beyonce ma szanse dorównać temu internetowemu rekordowi?


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.