Poznaliśmy zwycięzców tegorocznych Regat YouTuberów!

Poznaliśmy zwycięzców tegorocznych Regat YouTuberów!

Dziś w Węgorzewie odbyła się kolejna edycja Żeglarskich Mistrzostw Polski YouTuberów o puchar Róży Wiatrów. Oto wyniki tego emocjonującego wydarzenia!


Regaty YouTuberów 2019 dobiegły końca. 11 zespołów walczyło dziś o puchar Róży Wiatrów, lecz zwycięska załoga mogła być tylko jedna. Emocji nie brakowało od samego początku, a wszystko za sprawą pogody. Idealne warunki atmosferyczne, w tym dość silny wiatr sprawiły, że pojedynek był zacięty do samego końca.Nagrodę publiczności najpopularniejszej ekipy zgarnęła załoga DeeJayPallaside'a w składzie z Luure, Poszukiwaczem i CzugĄ. Zespół z rąk burmistrza Węgorzewa otrzymał specjalnie przygotowany puchar.Klasyfikacja zawodów prezentuje się natomiast następująco:

11. Ola Sidorowska, Mateusz Baran, Jakub Cheer
10. Rudy Człowiek, Sadam, Walenie, Jacek Makowski
9. Podróżovanie, Żądny Przygód, Bunkrowo
8. ŚmiechawaTV
7. Miłośnicy 4 Kółek, Czas Gentlemanów
6. Luure, DeeJayPallaside, Poszukiwacz, Czuga
5. Treneiro Vlog, Hi_5, Yellowbox, Ostromovie
4.  Ihanio, Madelline Gavi, Epic Cheat Meal, Jerry
3. Cyber Marian, Wojtek Szumański, Autostopem na koniec świata, Terenwizja Patryk Piątek
2. MrSetoKami, Alien, SouShibo, Wybrakowana, CTSG
1. Bladii, Diabeu, Manoyek

Gratulujemy debiutującej ekipie Bladiego, Diabeu'a oraz Manoyek'a za wygranie tegorocznej edycji Regat YouTuberów! Brawa także dla wszystkich innych załóg, które walczyły dziś o puchar Róży Wiatrów.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.