KWC Nagroda Specjalna przyznana dla RedLipstickMonster!

KWC Nagroda Specjalna przyznana dla RedLipstickMonster!

Debiut RedLipstickMonster miał miejsce już sporo czasu temu, mimo to nasza YouTuberka wciąż króluje na przeróżnych płaszczyznach, nie spoczywa na laurach i słuch o niej w najbliższym czasie na pewno nie zginie, wręcz przeciwnie. Jej przygoda z makijażem, z wizażem cały czas trwa i sama Ewa bardzo się z tego powodu cieszy, bo poza tym, że robi coś co sprawia jej przyjemność, to czerpie z tego niesamowite korzyści i dostaje wielkie wsparcie od widzów, obserwatorów czy nawet fanów. Gdzie, kto i w jakiej kategorii tym razem wyróżnił Ewę wręczając jej nagrodę?


Wczoraj odbyła się dość znana gala rozdania nagród kosmetycznych KWC (Kosmetyk Wszech Czasów) z roku 2016, organizowana przez społeczność serwisu Wizaz.pl, zawierającego porady w działach zdrowie, uroda, wizaż, kosmetyki oraz obszerne forum dyskusyjne. Rozdanie nagród odbyło się w oparciu o informacje zawarte na forum, czyli generalnie w oparciu o opinie wystawiane przez ludzi właśnie w internecie. Prawie wszystkie nagrody przyznawane były markom za wyprodukowane kosmetyki. Na przykład w kategorii Makijaż Oczu zdecydowanym zwycięzcą został tusz Volume Million Lashes Fatale od L'oreal Paris, w kategorii Zapach Popularny hitem okazały się perfumy Little Black Dress od Avonu i nie sposób wymienić jeszcze innych, bo w sumie było około 20 takich kategorii. Pomijając jednak wszystkie kategorie, w których to zwyciężały kosmetyki, pojawiły się jeszcze dwie inne. Mianowicie, pierwszą z nich była kategoria Ambasadorka KWC, a drugą Nagroda Specjalna Wizaz.pl. Oczywiście w ręce naszej RedLipstickMonster trafiło właśnie to specjalne wyróżnienie. Wygrała zdecydowanie zasłużenie, gdyż przede włożyła niesamowity trud w pomoc w przygotowywaniu specjalnego Trendbooku 2017, który jest pierwszym takim podsumowaniem w całej Polsce, a więcej o nim możecie przeczytać TUTAJ.

 
Na Snapchat Ewy (@redlipstickewa) jeszcze przez kilka godzin na MyStory możecie obejrzeć relację z całej gali. Oprócz tego YouTuberka opowiedziała o swoich uczuciach co do całego tego zdarzenia i co do jej wygranej. Mówi, że jest bardzo pozytywnie zaskoczona i że jest to dla niej wielkie wyróżnienie. Jak to sama dokładnie ujęła:
To jest takie cudowne, że siedzisz sobie w domu, dzielisz się z pasji swoją wiedzą, swoją zajawką i...takie rzeczy...po prostu kosmos!

Oczywiście nie tylko sama nagroda robi na RedLipstickMonster takie wrażenie, ale także możliwość współpracy przy tak wspaniałym i tak dopracowanym projekcie oraz uznanie i zaufanie jakim obdarzyły ją ekspertki pracujące przy tym Trendbooku. Według niej to niesamowite, że to nie jest taki amatorski projekt i nie są to tylko subiektywne opinie, ale tak naprawdę statystyki wyciągnięte z opinii ludzi z internetu, czyli każdego z nas.My, oczywiście, bardzo cieszymy się z wygranej Ewy, gratulujemy jej tak owocnej pracy i życzymy jak najwięcej tego typu sukcesów!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.