Red Lipstick Monster z kolejną książką!

Red Lipstick Monster z kolejną książką!

Wszystkich fanów Ewy z kanału Red Lipstick Monster na pewno niesamowicie ucieszy ta wiadomość! YouTuberka kolejny raz zaskoczyła swoich widzów i poinformowała, że już za chwilę pojawi się stworzona przez nią nowa książka. Jaki temat poruszony zostanie tym razem? 
Ten rok zdecydowanie należał do Ewy. Miesiąc temu udało jej się zostać pierwszą kobietą na polskim YouTube z milionem subskrybentów. Więcej na ten temat znajdziecie tutaj. Jednak to jeszcze nie koniec! Po ogromnych sukcesach, jakie odniosły dwie poprzednie książki napisane przez Ewę, przyszedł czas na wydanie nowej "części". W tym roku YouTuberka skupi się na budowie, pielęgnacji i zdobienia paznokci. Najnowsze dzieło na sklepowe półki trafi na początku jesieni.

Pierwsza książka stworzona przez Ewę pojawiła się w listopadzie 2015 roku i już chwilę po premierze stała się dosłownym hitem. Rok później "Tajniki makijażu" pobite zostały przez kolejny efekt pracy YouTuberki, czyli przez "Tajniki DIY z Red Lipstick Monster". Na spotkaniach z autorką ciężko było zliczyć osoby, które godzinami czekały na możliwość rozmowy z RLM oraz na upragniony autograf. Czy nowa książka także odniesie tak wielki sukces?

O nowym projekcie Red Lipstick Monster poinformowała fanów na swoim Instagramowym profilu oraz na stronie na Facebooku. My już nie możemy się doczekać premiery! 

 

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.