Red Lipstick Monster pokazała jak wygląda jej biuro!

Red Lipstick Monster pokazała jak wygląda jej biuro!

Red Lipstick Monster jest jedną z największych YouTuberek beauty, ale i jedną z największych YouTuberek w ogóle. Zasięg jej działania oraz rozmach są ogromne - świadczy o tym między innymi jej niesamowite biuro.


Najlepszym komplementem odnośnie do jej miejsca pracy jest to, że wielu ludzi w komentarzach pisało, że chciałoby mieszkać w tak urządzonym miejscu. Trzeba przyznać, że biuro Ewy jest niezwykle designerskie, inspirujące i motywujące do pracy:Przede wszystkim biuro Ewy jest naprawdę duże, bo oprócz podstawowego piętra, gdzie dzieją się wszelkie prace biurowe, do dyspozycji jest także spory, zadbany ogród oraz drugie piętro, gdzie znajduje się studio. W biurze pracują także Karol Paciorek czy Paulina Lis, tworząc tym samym wspólną, kreatywną przestrzeń.

Biuro urządzone jest w niepowtarzalnym stylu, który sprzyja twórczemu myśleniu. Jak sama Ewa twierdzi, biuro jest urządzone według jej wizji i zachcianek, bo po prostu może i chce sobie na to pozwolić, przez co w miejscu swojej pracy czuje się wprost doskonale. Wszystko to pokazuje, jak YouTube wyewoluował na przestrzeni lat - od amatorskich nagrań, po własne studia nagraniowe.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.