Stało się! Mamy pierwszy kobiecy milion subskrypcji na polskim YouTube!

Stało się! Mamy pierwszy kobiecy milion subskrypcji na polskim YouTube!

Kolejny polski twórca dołączył do grupy posiadaczy miliona subskrybentów. Tym razem jest to jednak specjalne wydarzenie, a wszystko ze względu na to, że po raz pierwszy w historii polskiej sceny YouTube, złoty przycisk otrzyma kobieta! Mowa oczywiście o Red Lipstick Monster, której właśnie dzisiaj udało się zdobyć milion subskrypcji. 
Ewa swoją działalność w internecie rozpoczęła w 2012 roku i od tego czasu jest najpopularniejszą YouTuberką prowadzącą kanał beauty w Polsce. W ciągu 5 lat na jej kanale pojawiło się już ponad 500 materiałów, które systematycznie pojawiają się przynajmniej raz w tygodniu. Wszystkie filmy nagrane przez Ewę zostały obejrzane aż 170 000 000 razy.

Największą popularnością na kanale RLM cieszy się tutorial na Halloween, w którym YouTuberka pokazuje jak zrobić sztuczną ranę. Film w ciągu niecałych 3 lat zdobył 3,4 miliony wyświetleń, a "łapkę w górę" pod materiałem zostawiło 31 tysięcy użytkowników.


Ewa posiada bardzo dużą liczbę fanów nie tylko na YouTube. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad milion osób, a na Facebooku stronę Ewy polubiło 500 tysięcy osób.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.