Red Dead Redemption prawdopodobnie trafi na PC!

Red Dead Redemption prawdopodobnie trafi na PC!

Każda gra od Rockstara to murowany hit i kandydat do gry roku. Nic więc dziwnego, że każdy gracz chciałby mieć dostęp do zbliżającego się wielkimi krokami Red Dead Redemption 2. Do tej pory zagwarantowany był on dla posiadaczy PlayStation 4 i Xbox One, ale wygląda na to, że posiadacze komputerów osobistych także pojawią się na dzikim zachodzie.


Informacje o tym, że Red Dead Redemption 2 pojawi się na PC wypatrzyli dziennikarze serwisu VG247. Trafili oni na konto na LinkedIn dewelopera zatrudnionego w Rockstar Leeds. Jego portfolio zdobią  L.A.Noire (w wersjach na PS3, Xboksa i PC), GTA V (na wszystkie platformy) oraz Red Dead Redemption 2 na PS4, XBO i... komputery osobiste!

Oto zrzut z jego profilu, choć redakcja zdecydowała się zamazać dane dewelopera:Oczywiście w dalszym ciągu brakuje oficjalnego stanowiska od Rockstara na temat wersji PC kolejnej części Red Dead Redemption. Należy więc brać ewentualność braku PC-towego portu gry, jednak szanse na takowy są bardzo duże. Nawet jeśli gra nie wyszłaby w momencie premiery na konsole, to najprawdopodobniej pojawi się ona później - tak jak w przypadku premiery GTA V na PC. Trzymamy za to kciuki!

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.