Poznaliśmy datę premiery najnowszej produkcji Rockstara?

Poznaliśmy datę premiery najnowszej produkcji Rockstara?

Premiera każdego tytułu ze stajni Rockstara zawsze budzi wielkie emocje. Najczęściej pozytywne, bo Rockstar to po prostu marka, której należy się symbol jakości jak mało któremu producentowi gier. Niestety ma to swoją cenę - na każdy tytuł od nowojorskiego giganta często musimy czekać latami. Z przecieków dowiadujemy się, że Red Dead Redemption 2 prawdopodobnie będzie miało swoją premierę już niedługo!


"GTA na dzikim zachodzie" - w ten sposób bardzo często określane było wydane w 2010 roku Red Dead Redemption. Gracze nie mylili się, określając w ten sposób RDR, ponieważ w obu tytułach użyty był ten sam silnik, a gra była równie dobra co najlepsze części serii Grand Theft Auto. Rockstar już jakiś czas temu zapowiedział kontynuację "kowbojskiego GTA", nie wiadomo było jednak, kiedy się ono pojawi. Dzięki duńskiej sieci dowiadujemy się, że następca Red Dead Redemption ukaże się ponad 8 lat po pierwszej części - 8 czerwca 2018 roku.Duńska sieć Coolshop w wersji anglojęzycznej ujawniła, że premiera drugiej części Red Dead Redemption odbędzie się w czerwcu przyszłego roku - dane dalej są dostępne na stronie, o czym możemy przekonać się tutaj. Nie są to oficjalnie potwierdzone informacje, jednak najprawdopodobniej, gdyby były błędne lub niepożądane, to już dawno zniknęłyby ze strony internetowej sklepu. Pozostaje uzbroić się w cierpliwość... i kowbojski kapelusz!

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.