Player wprowadzi reality show ze znanymi influencerami

Player wprowadzi reality show ze znanymi influencerami

Influencerzy w dzisiejszych czasach osiągają często popularność większą niż aktorzy czy piosenkarze. Korzystając z aplikacji takich jak TikTok lub Instagram pokazują swoje życie i w ten sposób zdobywają fanów, a także niewątpliwie duże pieniądze. kolejną okazją do rozwinięcia ich ścieżki kariery jest nowy reality show.


25 czerwca w serwisie Player obejrzymy "Fame czy shame". W programie dziesięcioro influencerów spędzi razem aż osiem tygodni mieszkając w podwarszawskiej willi i wykonując przy okazji przeróżne zadania. Ich rezultat zadecyduje o dalszym losie uczestników - następny dzień spędzą w grupie fame, gdzie czeka na nich mnóstwo luksusów, lub shame, gdzie życie nie będzie tak proste i kolorowe.Potwierdzeni już uczestnicy to: Łukasz "Blondino" Książkiewicz, Filip Zabielski, Michał Gała i Marta Rentel. Czekamy więc na premierę i życzymy powodzenia.

Angelika Kaluga

Studentka Uniwersytetu Wrocławskiego, która uwielbia życie w Internecie i tak samo uwielbia o nim pisać. Po godzinach początkująca wokalistka.