Ravgor szczerze o swojej trudnej sytuacji

Ravgor szczerze o swojej trudnej sytuacji

Ravgor swoją popularność w sieci zdobył dzięki zabawnym rozmowom z przechodniami oraz dzięki nagrywaniu tzw. pranków. Ten kontent od jakiegoś czasu przestał jednak pojawiać się na kanale Rafała, a sam twórca bardzo rzadko dodawał nowe materiały. Kilka dni temu postanowił on przerwać ciszę i podzielił się ze swoimi widzami bardzo szczerym wyznaniem dotyczącym jego obecnego życia. 


Rafał znany jest ze swoich pranków oraz zabawnych żartów, lecz jeden z jego ostatnich materiałów wcale nie był nagrany w humorystyczny sposób. Twórca w krótkim materiale pokazał swoje mieszkanie, w którym aktualnie żyje. Duża ilość widzów stwierdziła, że Ravgor po raz kolejny stworzył śmieszny film, który był zwykłym żartem, jednak twórca przyznał, że nagranie nie było ustawione i przedstawia ono jego obecną, ciężką sytuację, o której chciał opowiedzieć swoim fanom.


Wczoraj na kanale YouTubera pojawił się kolejny materiał, w którym twórca postanowił jeszcze dokładniej wytłumaczyć swoją sytuację. Na początku Ravgor zdradził, że chce zmienić swój kontent i zapowiedział co wkrótce nastąpi. W drugiej części nagrania Rafał postanowił skupić się na opowiedzeniu o tym, co działo się w jego życiu przez ostatni rok. Twórca skupił się w dużej części na swojej psychice, która według niego najbardziej ucierpiała w ciągu tego czasu. Warto poświęcić chwilę i obejrzeć przygotowany przez Ravgora materiał, aby dokładnie poznać jego historię i zrozumieć jego wszystkie posunięcia.


avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.