Ravgor stracił wzrok na jedno oko

Ravgor stracił wzrok na jedno oko

Ravgor opublikował materiał, na którym przedstawia powody swojej rocznej nieaktywności. Okazuje się, że było to spowodowane problemami psychicznymi oraz... utratą wzroku w jednym oku.


Na kanale Rafała pojawił się dosyć wyjątkowy film informacyjny. Twórca ujawnił za jego pośrednictwem, że od około 16 lat dotknięty jest chorobą afektywną dwubiegunową. Została ona jednak u niego zdiagnozowana dopiero w zeszłym roku. Objawia się ona tym, iż człowiek wpada w kilkumiesięczne stany depresyjne, a następnie kilkudniowe stany maniakalne.

Przez to jest wręcz niezdolny do wykonywania jakichkolwiek prac. Choroba psychiczna znajduje się na 6 miejscu rankingu WHO jeśli chodzi o zaburzenia uniemożliwiające podjęcie pracy wśród młodych osób. To jednak nie wszystko, co spotkało Ravgora.Na początku 2020 roku influencer chciał nagrać materiał dotyczący sytuacji na świecie. W celu wizualizacji zapalił petardę i próbował ją ugasić w kieliszku do wina. Wybuch nie został jednak stłumiony, a szkło rozprysło się po pokoju. Odłamki znalazły się w oku Ravgora, co spowodowało utratę wzroku w lewym oku.

Twórca zdradził, że obecnie pracuje nad kilkoma projektami, lecz choroba psychiczna sprawia, iż nic nie jest obecnie w jego  życiu zbyt pewne. Jak sam twierdzi, zadłużył się na setki tysięcy złotych i musi "wszystko sobie poukładać".

 

Czekacie na powrót Ravgora? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.