Ravgor powraca z edukacyjną serią

Ravgor powraca z edukacyjną serią

Po ponad czterech miesiącach użytkownik Ravgor powraca na YouTube. Popularny twórca postanowił nieco zabawić się formatem poradników i nauczyć widzów przydatnej wiedzy w interesujący sposób. Przekonajcie się sami.


Ponad cztery miesiące temu na kanale Ravgora pojawił się zwiastun nowej serii nazwanej "Jak to zrobić?". Rafał nie podał w nim dokładnej daty premiery pierwszego odcinka, ponieważ chciał, by ten był jak najbardziej dopracowany.Po czterech miesiącach możemy nareszcie obserwować powrót YouTubera. Debiutancki materiał z cyklu "Jak to zrobić" właśnie zadebiutował na jego profilu. Twórca postanowił przygotować kilka przydatnych porad odnośnie nagrywania i robienia zdjęć za pomocą smartfona. Nie do końca wiadomo, czy wszystkie odcinki dotyczyć będą tego samego tematu - żeby się tego dowiedzieć musimy wyczekiwać premiery kolejnego filmu.


W leadzie wspomniałem o "zabawie formatem" i jeśli obejrzeliście już powyższy materiał, to zapewne wiecie co miałem na myśli. Ravgor nie siedzi za biurkiem i nie opowiada suchych faktów bez wstawania z krzesła. Cała akcja rozgrywa się na świeżym powietrzu i jest urozmaicona dzięki przeróżnym wstawkom czy osobom odgrywającym zabawne scenki w tle. Co najciekawsze - podczas omawiania danego triku związanego z operowaniem kamery, twórca wykorzystuje właśnie tłumaczoną sztuczkę i przedstawia najczęściej popełniane błędy przez użytkowników.

Rafałowi życzymy powodzenia w tworzeniu nowych treści i wytrwałości w wymyślaniu świeżych pomysłów.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.