Ravgor tłumaczy usunięcie filmów i mówi co dalej

Ravgor tłumaczy usunięcie filmów i mówi co dalej

Ravgor to YouTuber, który w swojej historii zaliczył już kilka wzlotów i upadków związanych z kanałem. Twórca jednak nie poddaje się i w nowym materiale wraca z nowym pomysłem na siebie oraz tłumaczy dlaczego po raz kolejny zniknął.


Rafał Górecki zdobył popularność dzięki nagrywaniu pranków. W filmach podkreślał jednak kilka razy, że nie czuje się do końca pewnie, jest wstydliwy i nie do końca spełniony.

Jak się niedawno okazało YouTuber zmaga się z wieloma problemami psychicznymi, a także finansowymi. Ravgor podzielił się tym z widzami i z chęcią przyjmował różnego rodzaju porady, jednak krótko potem znowu zniknął.

W ostatnim czasie Rafał opublikował na kanale film, w którym stwierdza, że niepotrzebnie zdecydował się poinformować odbiorców o swojej sytuacji. Poza tym oświadczył, że wraca i zamierza od nowa publikować, tym razem filmy w serii "Jak to zrobić?", które będą nauką dla początkujących w Internecie, pragnących tworzyć własne treści.Nowy pomysł wydaje się być obiecujący. Miejmy tylko nadzieję, że tym razem zostanie w pełni zrealizowany, a samemu Ravgorowi życzymy powodzenia.

Angelika Kaluga

Studentka Uniwersytetu Wrocławskiego, która uwielbia życie w Internecie i tak samo uwielbia o nim pisać. Po godzinach początkująca wokalistka.