Ravgor ruszył z serią daily vlogów!

Ravgor ruszył z serią daily vlogów!

Popularnym formatem na polskim YouTubie są tzw. "daily vlogi", czyli codzienne zdawanie relacji z tego, co wydarzyło się danego dnia w życiu konkretnego twórcy, który taki format na swój kanał postanowił wprowadzić. Coraz więcej użytkowników próbuje swoich sił w tworzeniu takiego rodzaju filmów chociażby w celu zmotywowania siebie go częstszego nagrywania, czy też po to, aby poprawić relację ze swoimi widzami.


Dzisiejszy artykuł traktuje o tej pierwszej z dwóch opcji. Otóż wczoraj na pobocznym kanale Ravgora pojawił się materiał zatytułowany "Pierwszy DAILY vlog - Ravgor", który otwiera pewnego rodzaju nowy rozdział w historii internetowej kariery twórcy, gdyż wcześniej nie mieliśmy obserwować takiego formatu na jego kanale. Z filmu Rafała możemy się dowiedzieć, że zobowiązuje się on do wrzucania przez siedem dni jednego materiału dziennie. Jak sam YouTuber mówi - niedawno dopadły go różne refleksje i doszedł do wniosku, że niektóre z filmów jakie stworzył nie były zbyt dobre i bał się, że następne widea będą równie złe. Seria daily vlogów powstała zatem, aby zniweczyć nieco powstałe uczucie strachu i przemóc się do nagrywania, lecz to nie wszystko. Codzienne materiały mają pomóc mu w przełamaniu mu się do nagrywania w publicznych miejscach oraz poprawy dykcji i sposobu mówienia. Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji obejrzeć pierwszego daily vloga od Ravgora to zapraszamy poniżej:
Ravgor dotrzymał obietnicy i dzisiaj na jego kanale pojawił się drugi odcinek daily vloga. Przedstawił w nim między innymi przejażdżkę do banku, spotkanie z widzem oraz wizytę w chińskiej restauracji. Rafał poprosił również o to, aby pisać w komentarzach propozycje tematów oraz zmian, co do formuły daily vlogów. Zapraszamy poniżej:
Co sądzicie o nowym formacie na kanale Ravgora? Myślicie, że uda mu się przebrnąć przez tydzień nagrywania? Piszcie w komentarzach!


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.