Raper donGURALesko zmienia nazwę przez patostreamera Gurala

Raper donGURALesko zmienia nazwę przez patostreamera Gurala

Sprawa patostreamera Gurala wydawała się być zakończona, jednak okazuje się, że konsekwencje jego czynów ponoszą teraz także inni twórcy. W tym przypadku mowa o raperze DonGURALesko, który musi zmienić swoją nazwę właśnie przez czyny streamera.


Raper już jakiś czas temu miał nieprzyjemności związane z podobieństwem nazw, o czym pisaliśmy na naszej stronie. Mając na uwadze sprawę rozgrywającą się w zeszłym roku poprosił on, aby nie mylić jego osoby z patostreamerem. Teraz okazuje się jednak, że pozostawiając nazwę donGURALesko, algorytm YouTube będzie obcinał jego zasięgi.


Co dalej? Raper postanowił zmienić nazwę na DGE, aby uniknąć powiązania, przez które jego produkcje nie dostają odpowiedniej liczby wyświetleń. Dla wielu fanów muzyka zaskoczeniem był fakt, że nowe utwory rapera nie pojawiały się na karcie "Na czasie" nawet wtedy, gdy osiągały naprawdę sporą liczbę wyświetleń.Twórca nie chce ponosić kary za czyny innej osoby. Sytuacja jest naprawdę przykra i ciężko uwierzyć, że raper zmuszony jest do zmiany swojego pseudonimu, z którym od wielu lat był kojarzony.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.