Rafonix po raz kolejny zatrzymany przez policję

Rafonix po raz kolejny zatrzymany przez policję

Niecały tydzień temu na snapie YouTubera Rafonixa (prawie 200 tysięcy subskrypcji), pojawił się krótki filmik, który pokazywał jego zatrzymanie przez policję. Jak się okazało, twórca jechał samochodem bez prawa jazdy, którego wcale nie posiada. Wczoraj spotkał go ten sam problem...


Pamiętaj! Pojedyncze wybryki YouTuberów nie powinni stawiać całej ich społeczności w złym świetle. Twórcy wideo są bowiem znani z wielu pozytywnych inicjatyw, do których należą m.in. wielkie akcje charytatywne. Przeczytaj o nich więcej klikając tutaj.Rafonix porusza się samochodem bez prawa jazdy już od dłuższego czasu o czym wspomina raz na jakiś czas na swoim streamie. Jak sam mówi, nie ma on czasu na wyrobienie dokumentu ponieważ wiąże się to z nauką do egzaminu i przynajmniej tygodniową przerwą od streamowania. Do tej pory obyło się bez konsekwencji. Tydzień temu po godzinie pierwszej w nocy, wybrał się w podróż samochodem po Białymstoku. W pewnym momencie policja, która stała na poboczu postanowiła zatrzymać jego auto włączając sygnał. Po samym zatrzymaniu, Rafonix nie powiedział, że w ogóle nie wyrobił prawa jazdy. Właśnie przez to, policja stwierdziła że nie ma go przy sobie i przez ok. 40 min. szukała go w bazie. Tym samym dostał 500 złotych mandatu za jazdę bez uprawnień, 250 złotych za wprowadzenie funkcjonariusza w błąd co do uprawnień do poruszania się samochodem, 50 złotych za brak potwierdzenia ubezpieczenia i 50 złotych za brak prawa jazdy w czasie jazdy. Łącznie kosztowało go to 850 złotych. Dzień później jeden z widzów przesłał Rafonixowi sumę pieniędzy na spłacenie mandatów.

Samo tłumaczenie Rafonixa znajdziecie poniżej:Wczoraj YouTuber został zatrzymany po raz kolejny o czym dowiedzieliśmy się z jego kanału "Kumple Rafonixa" na Facebooku. Twórca przebywa obecnie w Poznaniu. Wraz z Merghanim jechał samochodem i prowadził transmisje na żywo. Wiele osób w komentarzach spekulowało, że może zostać zatrzymany po raz kolejny. Tak też się stało. Rafonix musiał zapłacić kolejny mandat w wysokości 500 zł za jazdę bez uprawnień. Po tym wszystkim musiał poczekać na swojego przyjaciela, który zabrał go do domu.

Po obu zatrzymaniach w Internecie pojawiły się teorie mówiące o tym, że pewne osoby specjalnie zgłaszają na policje jazdę Rafonixa bez prawa jazdy. Lokalizacja twórcy znana jest innym przez liczne snapy czy chociażby transmisje na żywo, tak jak miało to miejsce w Poznaniu.

Wideo z tego zdarzenia nie jest dostępne już w Internecie, a jedyny materiał został usunięty. Krótki fragment zatrzymania dostępny jest w najnowszym filmie BOXDELA:


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl