Rafonix zaatakował hejtera z Wykopu i został zgłoszony na policję

Rafonix zaatakował hejtera z Wykopu i został zgłoszony na policję

Dziś internet obiegło nagranie, które wzbudziło wielkie kontrowersje. Znany polski streamer - Rafonix, postanowił urządzić polowanie na użytkownika serwisu Wykop.pl, który uprzykrzał mu życie. Rafonix dopuścił się czynów, które zostały zgłoszone już na policję.


Cała sprawa rozpoczęła się na forum Wykop.pl, gdzie jeden ze znanych użytkowników - Kuracyja, znany z wcześniejszej krytyki wobec Boxdela czy właśnie Marcina, postanowił wrzucić zdjęcie oraz adres zamieszkania Rafonixa. Streamer chwilę później opublikował na Instagramie informację, że już wybiera się na poszukiwania autora posta, który sam nie zamierzał się ukrywać i na stronie Wykop.pl, podawał wskazówki dotyczące pobytu. Rafonix przeprowadził pełną relację, w której zaznaczył, że oczekuje przeprosin, a jeśli ich nie usłyszy, to skończy się to nieprzyjemnie dla autora posta.

Po dłużej chwili, Kuracyja podał dokładne miejsce w którym się znajduje. Rafonix wraz ze znajomymi wybrał się na miejsce, podszedł do forumowicza i uderzył go z otwartej dłoni. Wszystko zostało nagrane i upublicznione przez samego streamera na jego mediach społecznościowych. Zobaczcie sami:Tego typu rozwiązywanie konfliktów to na pewno jedno z najmniej odpowiednich wyjść. Mimo tego, Kuracyja chwilę po zdarzeniu opublikował post na serwisie Wykop.pl, w którym sam napisał, że to mu się należało. Jakby tego było mało, podziękował Rafonixowi i napisał, że w końcu do niego dotarło co robił. Post ten został po czasie usunięty, ale na Wykopie dostępne są nadal podobne posty tego użytkownika.

W internecie zawrzało, a sprawa została zgłoszona do "Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych", który zgłosił sprawę na policję. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w opisie posta:


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.