Rafonix wyrzucony z sieci partnerskiej po licznych zgłoszeniach użytkowników wykopu

Rafonix wyrzucony z sieci partnerskiej po licznych zgłoszeniach użytkowników wykopu

Wczoraj informowaliśmy Was o zakończeniu współpracy Medusy ze swoją siecią partnerską po licznych skargach przez użytkowników wykopu. Dziś kolejny YouTuber stracił swoją umowę z siecią partnerską. Cała sytuacja rozchodzi się o Rafonixa.


Rafonix od zawsze był uważany za dość kontrowersyjną postać, lecz we wszystkich sporach, w które był wplątany sieć partnerska zawsze trzymała jego stronę. Teraz, po setkach jak nie tysiącach zgłoszeń przez użytkowników wykopu, Epic Makers postanowiło zakończyć współpracę.

Co ciekawe, kilka miesięcy temu prawnicy Epic Makers zaciekle bronili Rafonixa, a wręcz grozili pozwami właśnie przy okazji napięcia na linii Rafonix - Daniel Magical. O tym możecie przeczytać TUTAJ.

Wypowiedzenie umowy agencja argumentuje brakiem poprawy zachowania przez Rafonixa, o co miał być wielokrotnie proszony. Oświadczenie przeczytacie poniżej:Wczoraj informowaliśmy Was o zerwaniu współpracy między Medusą a siecią Gamellon. YouTuber otrzymał karę pieniężną, a także usunięty został z list gość na obozach młodzieżowych oraz eventach. Przeczytacie o tym TUTAJ.

Aktualizacja - 22:21. Rafonix na swojej grupie napisał:
Kochani nie przejmujcie sie tym co sie dzieje wokół mojej osoby, siec partnerska która nie oferowała nic, jest nic nie warta. Taka jest prawda, jak wszystko sie uspokoi to pokaże wam pare fajnych zdjec ujawniajacych ich prawdziwe oblicze xDD. Jestem pewien ze po tym sieć zniknie z sieci. Pozdrawiam milego wieczoru.

W miarę nowych informacji, artykuł będzie na bieżąco aktualizowany.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.