Rafonix przenosi się na inną platformę bez cenzury!

Rafonix przenosi się na inną platformę bez cenzury!

Po ostatnich banach Rafonixa na jego kanale Rafonix obiecał znaleźć inną możliwość, dzięki której będzie mógł pozostać w kontakcie ze swoimi widzami. Wygląda na to, że mu się to udało.


Rafonix zrozumiał, że nie ma już miejsca dla niego na YouTube, dlatego zaczął szukać innego rozwiązania. Okazało się nim DLive oraz DTube, które pozwolą mu nagrywać i udostępniać swoje filmy bez cenzury.

Na platformie Steemit, która jest powiązana z DLive i DTube założył on nowe konto i podzielił się krótkim wpisem, którego treść jest następująca:
Cześć, nazywam się Marcin i jestem z Polski. Mam 24 lata. Przyszedłem tutaj z serwisu Youtube. Miałem wielu wrogów, którzy uniemożliwiali mi prowadzenie kanału na Youtube. W rezultacie doprowadzili do jego usunięcia. Jednak nie rezygnuję z tego, co lubię robić, dlatego jestem tutaj ? . DLive i DTube daje mi wiele możliwości na dzielenie się swoją twórczością z widzami. Z chęcią skorzystam z okazji ?. Mam nadzieję, że będziemy się razem dobrze tutaj bawić. Jeśli szukasz rozrywki czy może szukasz sposobu na poprawienie sobie humoru, zaobserwuj mnie. Do zobaczenia później ?!

Wpis cieszy się sporą popularnością, a wielu z użytkowników wspiera Marcina na nowej drodze twórczości. Znalazł się jednak wśród nich już DanielMagical, który także podłapał pomysł przejścia na inną platformę:Jesteśmy bardzo ciekawi, jak rozwinie się sytuacja na nowej platformie i czy zyska ona na tyle dużą popularność, żeby twórcy, którzy są banowani na YouTube mogli na niej spokojnie działać i rozwijać swoje społeczności.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.