Rafonix oświadczył się swojej dziewczynie!

Rafonix oświadczył się swojej dziewczynie!

Rafonix to obecnie jeden z najbardziej popularnych streamerów na polskim YouTube. Od miesięcy streamuje prawie codziennie wieczorem. Mimo tego, zarówno wczoraj jak i dziś zrezygnował z transmisji. W tym czasie się oświadczył!


Brak streama Rafonix tłumaczył dziś tym, że idzie do fryzjera (mimo tego, że jest łysy). Nie trudno się domyślić, że napisał tak specjalnie, aby jego dziewczyna Kinga, niczego się nie domyślała.W tym czasie postanowił się jej oświadczyć, o czym poinformował na swoim profilu na Facebooku. Dodał jedynie krótki opis mówiący, że "powiedziała TAK"! Wcześniej jego widzowie wypytywali go o to, kiedy to zrobi. Zawsze odpowiadał, że oświadczy się wtedy, gdy uzna że to odpowiedni moment. Jak widać, w końcu nadszedł ten czas.Streamer nie jest jedynym twórcą, który w ostatnim czasie się oświadczył. Dołączył do niego prawdopodobnie MKRR oraz Drollercaster - tu jednak opieramy się na samych zdjęciach YouTuberów, którzy nie zdradzają nic więcej.

Gratulacje Panowie!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.