Rafonix z gościnnym udziałem na płycie Bedoesa

Rafonix z gościnnym udziałem na płycie Bedoesa

Rafonix to postać niewątpliwie bardzo kontrowersyjna jeśli chodzi o polską scenę YouTube. Znany ze swoich niestandardowych i głośnych pomysłów, bądź co bądź osiągnął spory sukces w internecie. Właśnie m.in. z tego powodu został zaproszony na płytę znanego polskiego rapera - Bedoesa.


O raperze jakim jest Bedoes można powiedzieć równie wiele co o Rafonixie. Znany i budzący podobne emocje co wspomniany YouTuber, przeszedł przez ostatnie lata sporą przemianę. Jej zwieńczeniem ma być nadchodząca płyta pt. "Kwiat polskiej młodzieży", o której raper mówi w samych superlatywach. Nie kryje przy tym tego, że będzie ona zupełnie inna niż ta poprzednia - szczególnie pod względem przekazywanych wartości.

Z tych powodów Bedoes postanowił na swoją nową płytę zaprosić Rafonixa, który będzie miał swój gościnny udział w intrze utworu pt. "Toy Story", mówiącej m.in. o grach komputerowych. Według rapera, Marcin ma duży wpływ na młodzież, stąd dostał zaproszenie.Po powyższym fragmencie wideo, w internecie zrobiło się głośno o współpracy obu Panów. Bedoes na swoim Instastory postanowił szczegółowo wyjaśnić dlaczego zaprosił właśnie Rafonixa, odpowiadając na zarzuty, że streamer obniży wartości moralne płyty. "On też przeszedł przemianę [...], też się inaczej zachowuje, dojrzał tak samo jak ja. Obecność Rafonixa na Kwiecie polskiej młodzieży jest jak najbardziej uzasadniona" - powiedział raper.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.