Rafatus chce podjąć współpracę z Deynn i Majewskim!

Rafatus chce podjąć współpracę z Deynn i Majewskim!

Rafatusa można porównać do mitologicznej hydry, której po odcięciu głowy wyrastają dwie lub trzy nowe. Streamer po zbanowaniu jego konta na YouTube niczym się nie zraził i zaczął działać na portalu z kamerkami na żywo, na którym mógł pozwolić sobie na znacznie więcej. Jakby tego było mało, chce on nawiązać współpracę z Deynn i Majewskim! 


Tak, dobrze przeczytaliście. Jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskim internecie tego roku chce współpracować z parą, która ostatnio prawdopodobnie osiągnęła szczyt kontrowersji. Cóż to byłaby za bomba! Nie ważne jednak, co mają za uszami wspomnieni twórcy, bo Rafatus zwraca się do Deynn i Majewskiego w całkiem słusznej sprawie.

Jego propozycja brzmi następująco: Majewski pomoże mu wziąć się w garść, przy okazji nagrywając vlogi i ocieplić sobie wizerunek, a Deynn miałaby zająć się Marleną. Według takiego scenariusza Rafatusa wszyscy byliby zadowoleni.Oprócz pomysłu na odbudowę wizerunku swojego i popularnej pary Rafatus oferuje także usługę wynajęcia jego osoby na imprezę każdego rodzaju. Czy to się jednak nie gryzie z jego budowaniem formy pod okiem Daniela?Z ogłoszenia dowiadujemy się także, że Rafatus wznawia działalność na YouTube na innym koncie. Założenie nowego konta okazało się konieczne pomimo Orędzia Do Supportu Google'a, w którym streamer prosi o przywrócenie zbanowanego kanału, gdyż jak twierdzi - są kanały dużo gorsze od niego, a Marlenkę uderzał tylko delikatnie. Ponadto obiecuje poprawę i zastosowanie się do regulaminu serwisu.

Plany Rafatusa i propozycja współpracy z Deynn i Majewskim są słuszne o tyle, że streamer chce wziąć się w garść, zerwać z alkoholem i zadbać o swoją formę - jeśli rzeczywiście plan wejdzie w życie, to oczywiście będziemy mu kibicować. Mamy jednak wątpliwości co do jego "wielozadaniowości" i oferowanych przez niego usług. Tego typu obietnice były już składane nie raz i zawsze wszystko kończyło się na słowach, nie czynach.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.