Rafał Sonik wygrał

Rafał Sonik wygrał "azjatycki Dakar"! Oto relacja wideo jego zespołu

Silk Way Rally, jeden z najbardziej wymagających rajdów świata dobiegł końca. Na rozległych terenach azjatyckich stepów wiele się działo! Najbardziej cieszy nas jednak fakt, że nasz polski reprezentant został jego triumfatorem. Oprócz lidera Pucharu Świata, statuetki tygrysa i niewątpliwie wielu wspomnień, RS Team przywiózł ze sobą wyjątkowe relacje wideo, które po prostu musicie obejrzeć. 


Silk Way Rally to niezwykle wyczerpujący rajd, o czym kolejny raz przekonali się wszyscy jego uczestnicy. Rafał Sonik jednak ani przez chwilę nie myślał, że będzie łatwo. Wielodniowa rywalizacja pojazdów, które pędzą z prędkością 120, a czasem nawet 160 km/h dała się we znaki. Jak jednak powiedział Rafał, rajd wygrał nie mocą silnika ale głową, taktyką i świetnym przygotowaniem drużyny.


Na kanale YouTube kierowcy pojawiła się natomiast pełna relacja z rajdu. W niej obejrzymy m.in. najciekawsze urywki z trasy, a także krótki wywiad nagrany po przekroczeniu mety Silk Way Rally 2019. Zobaczcie sami to wideo pełne emocji!


Nam nie pozostało tymczasem nic więcej jak pogratulować Rafałowi oraz całemu RS Team zdobycia statuetki tygrysa jak i trzymać kciuki za nadchodzące rundy Puchary Świata w Chile oraz Maroko, w których weźmie udział nasz reprezentant.  Powodzenia!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.