Trening quadowy z Rafałem Sonikiem i reZigiuszem na charytatywnej aukcji!

Trening quadowy z Rafałem Sonikiem i reZigiuszem na charytatywnej aukcji!

Przy okazji ostatniego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, mieliśmy okazję informować was o wsparciu wielu twórców dla charytatywnej organizacji. Osób potrzebujących jest jednak wiele, a jedną z nich jest chory na rdzeniowy zanik mięśni Patryk Radwański. Rafał Sonik oraz reZigiusz połączyli siły, aby przyłączyć się do wsparcia dla kilkuletniego Patrysia. 


Patryk Radwański, którego dotyczy zbiórka, urodził się z nieuleczalną chorobą genetyczną. Rdzeniowy zanik mięśni (SMA1) odbiera młodemu chłopakowi wszelkie siły, zabiera zdolność ruchu, jedzenia i oddychania. Jedyną szansą jest terapia genowa w USA, która zatrzymuje postęp choroby i stopniowo przywraca utracone funkcje ruchowe. Taka terapia wiążę się jednak z ogromnym kosztem, wynoszącym blisko 10 milionów złotych. Rodzice Patrysia jednak się nie poddają i postanowili poprosić o pomoc.

Zbiórka charytatywna ruszyła na Siepomaga.pl i do tej pory zebrano ponad 50% potrzebnej kwoty. Wciąż jednak potrzeba ogromnej sumy, która ostatecznie pozwoli Patrysiowi przywrócić podstawowe funkcje ruchowe. Właśnie dlatego na pomoc ruszył Rafał Sonik wraz z reZigiuszem.Polski kierowca rajdowy, który dopiero co triumfował na podium Rajdu Dakar, postanowił zorganizować niecodzienną aukcję! Przedmiotem licytacji jest udział w treningu quadowym na Pustyni Błędowskiej, na którym pojawi się on sam, jego zespół oraz Remigiusz. Zwycięzca licytacji będzie mógł m.in. aktywnie uczestniczyć w treningu mistrza, otrzyma wiele wskazówek odnośnie zasad i techniki jazdy na quadzie "SuperSonik" czy będzie mógł obserwować rajdowy team przy pracy na biwaku.

 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY PRZEJŚĆ DO WSPOMNIANEJ LICYTACJI!


 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

UWAGA 🔥 AKTUALIZACJA! W trening quadowy na Pustynii Błędowskiej z Rafałem Sonikiem, postanowił włączyć się także @rezigiusz , tym samym biorąc udział w @wyzwanie_patrysia i podbijając stawkę! 💪 _______________ Życie małego Patryka warte jest każdych pieniędzy! 📢 Ten mały wojownik, urodził się z SMA, czyli rdzeniowym zanikiem mięśni. Koszt terapi genowej, która ma uratować mu życie i zatrzymać chorobę to 9 milionów złotych. Z mojej strony, chcę dać to, co mam najcenniejsze - swój czas i umiejętności. LICYTUJCIE trening quadowy z Rafałem Sonikiem na Pustyni Błędowskiej 💪 LINK W BIO ⬆️ Patryś musi żyć. Dokonajmy tego RAZEM‼ RS 🎬 Promo Design Academy @wyzwanie_patrysia #wyzwaniepatrysia#rdzeniowyzanikmięśni #fucksma #drużynapatrysia #sma #TeamOlci #licytacja #TreningQuadowy #RS


Post udostępniony przez Rafał Sonik (@rafalsonik)


 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY PRZEJŚĆ DO WSPOMNIANEJ LICYTACJI!


Jeśli jednak myślisz o osobnym wsparciu dla Patryka bez udziału w licytacji, zachęcamy do przekazania nawet symbolicznej złotówki poprzez zbiórkę w serwisie Siepomaga.pl. Przejdziesz do niej klikając tutaj.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.