Rafał Masny z własnym podcastem

Rafał Masny z własnym podcastem

Rafał Masny rusza z nowym projektem. Tym razem współzałożyciel Abstrachuje.tv wziął na warsztat autorski podcast pod tytułem "Radzisz". Właśnie poznaliśmy szczegóły przedsięwzięcia.


Twórca działa obecnie na kilku polach. Równocześnie udziela się bowiem na dwóch kanałach - "Abstrachuje.tv" oraz "Masny kanał" - oraz pomaga w prowadzeniu firmy Abstra. Jak jednak przyznaje Rafał, od dłuższego czasu rodziła mu się w głowie myśl o rozpoczęciu własnego talk-show.

Odcinki podcastu pt. "Radzisz" będą publikowane co tydzień (YouTube, Spotify i Soundcloud), a w każdym z nich uświadczymy obecności innych gości zaproszonych przez twórcę.Materiały okraszone będą losowaniem karteczek zawierających tematy podesłane pod widzów. Te mogą okazać się skrajnie kontrowersyjne, a także bardzo luźne. Jak informuje Rafał - "rozmawiamy na każdy remat, czasem nawet wybitnie abstrakcyjny".

Pierwszy odcinek podcastu "Radzisz" trafił już do sieci. Wzięli w nim udział Karol Strasburger, Antoni Królikowski i Wojtek "Łozo" Łozowski.

avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.