Rafał Masny odszedł z Abstrachuje.TV

Rafał Masny odszedł z Abstrachuje.TV

Od jakiegoś czasu kanał Abstrachuje ponownie jest na ustach wielu widzów YouTube. Twórcy zmienili content kanału, który jednym przypadł do gustu, a innym zupełnie się nie spodobał. Dziś jednak fani kanału z pewnością będą mówić tylko o jednym. Rafał Masny, czyli jeden z trzech założycieli projektu, odszedł oficjalnie z Abstrachuje.TV. 


"Masny odchodzi z Abstrachuje" - film o takim tytule trafił dziś na kanał YouTuberów. Nie jest to żaden clickbait oraz prank, Rafał Masny faktycznie odchodzi z jednego z topowych kanałów na polskim YouTube. "Nie czuję już tego, nie pisze mi się już łatwo tych żartów, nie chciałbym już się więcej rozwijać w tym kierunku. Pół roku temu powiedziałem Czarkowi i Robertowi, że nie chce grać w Abstrachuje" - powiedział w najnowszym filmie Masny. Twórca wspomniał, że nie będzie go już więcej na kanale, a zmiana będzie impulsem dla Roberta i Czarka żeby coś zmienić, a dla niego samego, aby pójść nową drogą.

YouTuber zaznaczył przy tym kilkukrotnie, że ma taką nadzieję, że decyzja przyniesie wiele dobrego dla całej trójki. Sprawę w filmie komentują także Robert i Czarek, którzy mówią, że nic nie będzie teraz już takie jak wcześniej, natomiast twórcy mają chęć próbowania nowych rzeczy na kanale i zapowiadają metamorfozę.Więcej na temat odejścia Masny powiedział w filmie na swoim prywatnym kanale. Rafał wspomniał, że chciał pozostać fair wobec swoich znajomych, a będąc w projekcie wciąż nie wiedział czego chce, co wpłynęło na spadek jakości publikacji Abstrachuje. Twórca zapowiedział także nowe filmy w ramach "Masnego kanału" oraz zupełnie nowy projekt, o którym więcej powie na początku kwietnia.Wspomniane wyżej filmy nie są ostatnimi w sprawie odejścia Masnego z Abstrachuje. Twórcy zapowiedzieli, że wkrótce w specjalnym materiale odpowiedzą na pytania spod filmu informacyjnego o odejściu Rafała.

Przypomnijmy, że Rafał Masny, jako współzałożyciel Abstrachuje.TV wraz z Robertem i Czarkiem, tworzyli wspólny projekt przez blisko 9 lat. Do tej pory ich kanał zdobył ponad 3,4 miliona subskrypcji oraz wygenerował blisko miliard czterysta milionów wyświetleń.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.