Rafał Masny weźmie udział w programie telewizyjnym i otworzy nowy kanał!

Rafał Masny weźmie udział w programie telewizyjnym i otworzy nowy kanał!

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że Rafał Masny żegna się z To Już Jutro, ale nie zawiesza działalności kanału, lecz oddaje go w dobre ręce. Wspominał przy tym, że planuje otworzyć swój własny kanał, jednak poza tą informacją nie było nic więcej wiadomo. Na jaw wyszły jednak nowe informacje.


Od 7 września na antenie Polsatu co piątek o godzinie 22 będzie można oglądać program Lepiej późno niż wcale. Będzie on pokazywał przygody czwórki celebrytów z podróży życia do Azji. Będą nimi: Piotr Polk, Karol Strasburger, Władysław Kozakiewicz oraz Krzysztof Hanke. Jako przewodnik towarzyszył im Rafał Masny.

Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl na potrzeby programu Lepiej późno niż wcale powstanie specjalny kanał na YouTube autorstwa Rafała Masnego. Podczas podróży po Azji realizował dodatkowo swój materiał, dzięki któremu będzie mógł przedstawić podróż z własnej perspektywy. Czy to będzie kanał, o którym Rafał mówił w pożegnalnym filmie To Już Jutro? Ta informacja nie została potwierdzona, jednak jest to możliwe.

Oto zwiastun produkcji:Grzegorz Piekarski, producent projektu, zaznacza, że Lepiej późno niż wcale jest zupełnie innym programem niż znana z TVN-u Azja Express, gdyż tamten program jest reality-show, w którym celebryci rywalizują ze sobą, natomiast w propozycji od Polsatu nie ma rywalizacji. Chodzi w niej o ukazanie przygód uczestników, którzy wyruszają w podróż życia do Azji i poznają różne kultury i doświadczają niesamowitych rzeczy.

 

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.