Radosław Kotarski wystąpił w reklamie znanej marki w USA!

Radosław Kotarski wystąpił w reklamie znanej marki w USA!

Kilka miesięcy temu byliśmy świadkami premiery drugiej książki Radosława Kotarskiego "Włam się do mózgu" - teraz przyszedł czas na kolejny świetny projekt z jego udziałem. Tym razem realizowany wraz z marką Mercedes-Benz.


Radek Kotarski działa na coraz większej ilości płaszczyzn zdobywając przy tym jeszcze szersze grono odbiorców. Wiąże się to oczywiście z promocją przeróżnych marek - lecz jak to bywa w przypadku tego twórcy, nie ma mowy o reklamie bez przekazania jakiejkolwiek dawki przydatnych informacji.

Okazuje się bowiem, że autor kanału Polimaty realizuje kolejny odcinek swojej serii w amerykańskiej Dolinie Śmierci. Oprócz tego (zapewne zadowalającego wszystkich fanów Radka) faktu, wziął on udział w reklamie marki Mercedes-Benz i jej nowego dziecka - Klasy S z systemem Intelligent Drive. Na polskim profilu korporacji pojawił się poniższy post:Twórca oczywiście również poinformował swoich odbiorców o tym ważnym dla niego wydarzeniu za pośrednictwem swojego profilu.Teraz pozostaje tylko oczekiwać na materiał przygotowany w USA, a my ze swojej strony oczywiście gratulujemy Radkowi ciągłego rozwoju, do którego tytułowa współpraca zapewne się przyczyniła!

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.