Radosław Kotarski poprowadził wywiady w Onet Rano!

Radosław Kotarski poprowadził wywiady w Onet Rano!

O Radosławie Kotarskim mogliśmy ostatnio usłyszeć z racji publikacji jego książki, o czym pisaliśmy tutaj. Jest on twórcą kanału Polimaty, na którym dzieli się ze swoimi widzami wieloma ciekawymi informacjami naukowymi. Dzisiaj jednak mogliśmy zobaczyć go w zupełnie innej roli. Jak  YouTuber poradził sobie przeprowadzając wywiady w Onet Rano? Tego dowiecie się z dalszej części artykułu.


  

Onet Rano, czyli wartościowe wywiady na żywo

Materiały produkowane przez Onet, a głównie ich prowadzący - Jarosław Kuźniar - są bardzo krytykowane za zbytnią stronniczość i nakłanianie gości do konkretnego toku myślenia. Od dwóch dni w rolę prowadzącego wcielają się jednak inne osoby. Wczoraj był to Robert Feluś, a dzisiaj Radosław Kotarski. To nie pierwszy raz, kiedy YouTuber rozmawiał w słynnym samochodzie Onetu, lecz poprzednio występował tam jako gość i opowiadał o polskim systemie szkolnictwa.

Cały odcinek, o którym mowa obejrzycie tutaj:


Dzisiejszymi gośćmi Radosława byli: Tomasz Kammel - prezenter telewizyjny oraz twórca „Kammel Czanel” na YouTube, Michał Szafrański - autor książki „FINANSOWY NINJA”, Red Lipstick Monster - prowadząca największego kanału kosmetycznego w Polsce, a także Marcin Kozioł - autor nowej lektury "Skrzynia Władcy Piorunów".

Jak Radosław poradził sobie w roli prowadzącego?

Po twórcy nie było widać żadnych oznak stresu, czy tremy. Możliwe, że jest to spowodowane doświadczeniem Radka związanym z pracą w telewizji, przy programie „Podróże z historią”. W komentarzach na żywo, jak i tych pod filmami można znaleźć wiele miłych słów o YouTuberze, jego sposobie prowadzenia wywiadów oraz braku ciągłych nawiązań do polityki. Oto niektóre z opinii widzów:
Świetny pomysł z takim zastępstwem :) Brawo Radek Kotarski :)

Super debiut Radka... brawooo!

Dziś #OnetRano prowadzi doskonały @RadekKotarski - wspaniale słuchać rozmów bez polityki, w których prowadzący nie przerywa gościom. ;)

Tutaj możecie obejrzeć dzisiejsze wywiady:
Radosław Kotarski bardzo profesjonalnie przeprowadził wszystkie dzisiejsze wywiady, o czym świadczą bardzo pozytywne opinie widzów. Ciekawe, czy Onet pójdzie za głosem oglądających i częściej będziemy widzieć YouTubera, jako prowadzącego. Chcielibyście, aby twórca na stałe został w programie?

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl