Radosław Kotarski kończy cykl Polimatów

Radosław Kotarski kończy cykl Polimatów

Radosław Kotarski, twórca kultowego programu na YouTube pt. "Polimaty", poinformował dziś o zakończeniu pewnego etapu jego twórczości. Ogłosił tym samym początek czegoś zupełnie nowego. Oto zmiany, jakie nastąpią na kanale Radka.
Serio, to koniec "Polimatów", a w tym krótkim wideo wyjaśniam dlaczego. Dziękuję, że oglądaliście ten program!

Taki opis opublikował dziś twórca w swoich mediach społecznościowych, zachęcając do obejrzenia nowego materiału pt. "KONIEC POLIMATÓW" na jego kanale. Nie ma jednak powodów do panik, nie chodzi bowiem o cały kanał, ale o serię "Polimatów", jaką znaliśmy do tej pory.  Widzowie Radka nakierowali go na to, jak ma wyglądać jego nowa twórczość. Od teraz odcinki będą prowadzone w nowej formule. Jak mówi YouTuber, filmy będą znacznie bardziej lekkie, zabawne i ciekawe.Nowe odcinki Radosława Kotarskiego będą publikowane w każdy czwartek po południu. Co interesujące, będą one wrzucane zarówno w wersji wideo na głównym kanale YouTube, a także w formie podcastu m.in. na Spotify czy platformach podcastowych Apple i Google. Wszystkie nowe filmy będą nagrywane w studiu, które możemy podziwiać oglądając dzisiejszy materiał informacyjny. Program przyjmie także nową nazwę - będą to po prostu "Polimaty 2".
Ten program ma być jak cydr w letni dzień, czyli gładko wchodzi, ale łatwo uderza do głowy.

O tym można przekonać się oglądając pierwszy odcinek "Polimatów 2", który został opublikowany na kanale Radka, chwilę po odcinku informującym o zakończeniu pierwszego cyklu programu. Zobaczcie to sami! Jak podoba wam się nowa forma filmów twórcy?


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.